Huawei Watch GT3 42 mm Akıllı Saat Kadın Deri

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Özel Tasarım Akıllı Saat

Kadınlara özel olarak tasarlanan akıllı saat, deri kayışı ve beyaz rengiyle modern bir görüntüye sahiptir. Bileğinizde ağırlık yapmayan yapısıyla kullanışlı bir üründür. Geniş ekranıyla net bir görüş açısı sağlar.

Adımsayar Avantajı

Akıllı saatinizi kullanırken fiziksel aktivitelerinizi de kontrol altında tutma şansına sahip olursunuz. Adım sayar günlük olarak hareketlerinizi kayıt altında tutar. Ayrıca akıllı saatiniz kalori, mesafe ve stres seviyesi ölçümü de yapabilir.

Navigasyon

GPS özelliği sayesinde açık havada spor yaparken ve gezerken size kolaylık sağlar.

Uzun Pil Süresi

Bir defa şarj ettikten sonra uzun süre dayanan pil gücüne sahiptir. Bu sayede aktivite takibi, arama ve diğer avantajlı uygulamaları kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bluetooth Bağlantı

Bluetooth bağlantı avantajı sayesinde İOS ve  Android cihazlarla kullanılabilir.

Dokunmatik Ekran Kontrolü

Dokunma hareketini algılayabilen teknolojisi ile rahatlıkla kontrol edilebilen bir yapısı bulunur. Arama, mesajlaşma ve diğer uygulamaları kullanırken size kolaylık sağlar.

Paslanmaz Çelik Gövde

Akıllı saatin paslanmaz çelik gövdesi aktiviteleriniz sırasında ve günlük hayatta kullanışlı olmasını sağlar. Aynı zamanda dayanıklılığıyla da ön plana çıkar. Beyaz deri kayışı ile bileğinize göre ayarlayabilirsiniz.


Uyku Takibi Avantajı

Uyku takibi avantajıyla ne kadar uyumanız gerektiği konusunda size bilgi verir. Ayrıca uyku sırasında nabız kontrolü ve kalp atışı hızınızı da takip eder. Bu sayede sağlıklı bir uyku için gereken bilgileri kayıt altına alarak uykunuzu düzenlemeniz konusunda yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Deri
  • Kasa Boyutu: 42 mm
  • Kasa Malzemesi: Paslanmaz Çelik
  • GPS
  • Dokunmatik Ekran
  • Bluetooth Bağlantı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.