TTEC 2KM0096 Freestyle Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 30.11.2021
RENK

ÖZÇAĞRI İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ BİLGİSAYAR KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKET-104242

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eller Serbest

Uzun süre cep telefonuyla görüşme yapmak hem fiziksel ağrıların oluşmasına neden olur hem de aynı anda farklı işler yürütmenizi zorlaştırır. Freestyle Bluetooth Kulaklık ile eller serbest konforu ile kazanacağınız hareket özgürlüğüyle aynı anda başka işlerle ilgilenebilirsiniz. 

Özgürlüğünüzü Kazanın

Ergonomik tasarımı ve kulak askısı ile kulağınıza mükemmel uyum sağlayan kablosuz Bluetooth kulaklık sayesinde spor yaparken, araba kullanırken, not alırken ya da eşya taşırken telefonla konuşabilirsiniz. Üstelik A2DP teknolojisi sayesinde de HD netlikte sesli görüşmelerinizi gerçekleştirebilir, stereo ses ve müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

İki Cihazla Eşleşme 

Aynı anda iki farklı cihazla eşleşebildiği için iki akıllı telefonu ya da akıllı cihazınızı tek kulaklık ile yönetebilir, üzerinde yer alan akıllı tuşla da bütün işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Cihazlarla eşleştirme, çağrıyı yanıtlama, reddetme ve sonlandırma işlemleri yapabileceğiniz akıllı tuş, hızlı ve kolay bir biçimde görüşme yapmanızı sağlıyor.

Saatlerce Konuşun

Uzun pil ömrüne sahip Freestyle Bluetooth Kulaklık, 4 saate kadar görüşme ve 100 saate kadar bekleme süresi sunduğu gibi iPhone ve iPad üzerinden kalan pil durumunu kontrol etmenize de imkan tanıyor. Böylece en uzun görüşmeleri bile sorunsuzca yapabilir, gerektiği zaman da USB kablosu ile PC üzerinden şarj edebilirsiniz.

Telefona İhtiyacınız Yok

Sesli arama özelliği ve son aranan numarayı geri arama özelliği ile telefonunuza yönelmeden görüşmelerinize kaldığınız yerden devam edebilmenizi mümkün kılan Bluetooth kulaklık, bağlantı durumunu gösteren LED ışığıyla da kapsama alanı dışına çıkmamanızı sağlıyor. Böylece dalgınlıkla telefonunuzdan fazla uzaklaşarak görüşmenizin kesilmesini önlüyor.

Özellikler

 • Kablosuz ses ve müzik keyfi
 • İki telefon ile aynı anda eşleşme (Multiuse)
 • Kalan pil durumunun iPhone ekranında gösterilmesi (Sadece iPhone ve iPad ile tarafından gösterilir.)
 • Bağlantı durumunu gösteren LED ışık
 • Akıllı tuş ile eşleştirme, cevap verme, reddetme ve arama sonlandırma
 • Ses kontrol tuşları
 • Son aranan numarayı geri arama
 • Otomatik olarak eşleşme
 • Sesli arama özelliği (Destekleyen modellerde)
 • 4 saate kadar konuşma, 100 saate kadar bekleme süresi (Bu süreler kullanım şekline göre değişebilir)
 • Bluetooth Versiyonu: v3.0
 • A2DP Desteği: Var
 • Bluetooh eller serbest profilini destekler
 • Konuşma Süresi: 4 saate kadar
 • Bekleme Süresi: 100 saate kadar

Bağlantılar

Bluetooth
v3.0

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.