Motorola Verve Loop Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

4,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ultra Hafif, Ultra Şık

Motorola Verve Loop Bluetooth kulaklık hafif yapısı ve şık tasarımıyla sporcular için özel olarak tasarlarlanır. Sadece 15 gr ağırlığındaki model, ergonomik yapısıyla günlük aktiviteler ve antrenmanlar için konforlu  ve işlevsel kullanıcı deneyiminin kapısını aralar.

Tüm Sesleri Duyun 

Üründe yer alan AptX teknolojisi, HD kalitesinde ses özelliği sunar. Dinlediğiniz müzikteki bant genişliğini koruyarak ileten kulaklık, özelleştirilmiş üç ekolayzer ön ayarıyla ses kalitesini üst seviyeye çıkarır.

Yaz Kış Yanınızda

Suya ve tere IP57 seviyesinde dayanıklılığı olan Verve Loop, her mevsim gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kablo kısıtlamasını ortadan kaldıran model evde, yolda, ulaşım araçlarından dört mevsim kesintisiz müziğin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur.

Telefon Görüşmeleri İçin İdeal

Handsfree (eller serbest) telefon görüşmelerinde kristal netliğinde ses deneyimi sunan ürün telefona ulaşmadan gelen aramaları cevaplamanızı mümkün kılar. Modele entegre mikrofon, telefon görüşmelerinizde kesintisiz ve gecikmesiz ses performansı sunar.

Uyumlu Ses Performansı

Verve Loop kulaklık telefon, bilgisayar ve tablet cihazlarınıza uyumlu şekilde bağlanır. Bluetooth v4,1 teknolojisine sahip olan model ile ses kaybı yaşanmaz ve her an HD kalitesinde müziğin keyfi çıkarılabilir. Kulaklık Siri ve Google Asistan araçlarıyla uyumlu biçimde çalışır.

Spor Yapmak Artık Daha Keyifli

Terleme ve suya karşı dirençli olan Motorola Verve Loop, spor aktivitelerinde kullanmak için idealdir. İster yoğun antrenmanlarda isterseniz hafif yağmurlu havalarda açık hava sporlarında kullanın, kulaklığınız tam performansla çalışır.

Kaybolmayan Kulaklık

Sporcular için özel olarak tasarlanan model ile kulaklık kaybetme endişesi tarihe karışır. Ürün ile uyumlu Hubble Connect uygulaması, kulaklıkla bağlantıda olduğunuz son konumu hatasız biçimde bildirir.

Altı Saate Varan Kablosuz Kulaklık Performansı

Motorola Verve Loop, altı saate kadar çalma süresiyle sizi yarı yolda bırakmaz. Bekleme (standby) konumunda 20 güne kadar kalabilen kulaklık, beş saate kadar konuşma süresi vadeder.

Teknik Özellikler

  • Boyutlar: 560 x 27 x 15 (Y x G x K) mm
  • Ağırlık: 15 g
  • Kulaklık tipi: Kulak içi
  • Bağlantı türü: Kablosuz
  • Su geçirmezlik: IP57
  • Ses çıkışı: Stereo
  • Bluetooth versiyonu: v4,1
  • Bağlantı portu: Micro USB

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürün Değerlendirmeleri

4,0
2 kere puanlandı