Profilo OB36P5B82D Paslanmaz Çelik 60 cm Gazlı Ocak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Paslanmaz Çelik Malzeme

Ocağın yüzeyinde kullanılan paslanmaz çelik malzeme, hem ocağın darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlar hem de bu sayede uzun ömürlü ve kaliteli bir kullanım sunar.

Düğme ile Ateşleme Sistemi

Ocağın yan tarafında yer alan düğmeler sayesinde hem gözlerin gaz seviyesini ayarlayabilir hem de ocağı otomatik şekilde ateşleyebilirsiniz. Böylece ocak yakmak için çakmak veya kibrit kullanmanıza gerek kalmayacağından olası kazaların önüne geçebilirsiniz.

Farklı Güçlerdeki Dört Pişirme Gözü

Profilo Ocak, 1 adet kW, 2 adet 1,75 kW ve 1 adet 1 kW gücünde farklı 4 göze sahiptir. Bu gözleri ihtiyacınıza göre seçerek enerji tasarrufu yapabilir ve tam kıvamında yemekler hazırlayabilirsiniz.

Güvenli Kullanım

Gaz emniyet sistemine sahip olan bu model ile kendinizi ve sevdiklerinizi olası gaz kaçağına bağlı kazalara karşı koruyabilirsiniz. Uzun ömürlü, güvenli ve konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz.

Modern Tasarım

Granit rengi, paslanmaz çelik malzemesi ve çelik siyah renkli ızgarası ile şık bir duruş sergileyerek mutfağınızın havasını değiştirir.

Gaz Bağlantısı ile Çalışma

Gaz bağlantısına sahip olan bu model ile evinizi değiştirseniz bile ocağınızı güvenli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Düğmeler aracılığı ile ihtiyacınıza göre gaz seviyesini belirleyerek enerjiyi ölçülü şekilde kullanabilirsiniz.

Kompakt Ölçüler

54 mm yükseklik, 580 mm genişlik ve 510 mm derinlik ölçüleri ile kompakt bir tasarıma sahip olan Profilo marka ocak,  tezgâhınızda fazla yer kaplamaz ve diğer malzemeler için ekstra alana izin verir. Bu sayede çok daha ferah ve özgür hareket alanı elde edebilirsiniz.

Dayanıklı ve Stabil Çelik Izgara

Ocak üzerinde yer alan ve çelik malzemeden üretilen ızgara, pişirme araçlarının ocak üzerinde stabil şekilde durmasını sağlayarak güvenli pişirme sağlar. Darbelere ve sıcaklığa karşı dayanıklı olması ile de uzun ömürlüdür.

Teknik Özellikler

  • Göz Sayısı: 4
  • Üst Malzeme: Paslanmaz Çelik
  • Yükseklik: 54 mm
  • Genişlik: 580 mm
  • Derinlik: 510 mm
  • Gaz Emniyeti: Var
  • Kendi Ateşleme Sistemi: Var
  • Kurulum Tipi: Tezgâh Altı
  • Kontrol Tipi: Mekanik
  • Ocak Tipi: Gazlı

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO OB36P5B82D PASLANMAZ ÇELİK 60 CM GAZLI OCAK
Üretim Yeri
Türkiye
Ocak Yüzeyi
SERT CAM
Yakıt Tipi
DOĞALGAZ
Elektrikli Ocak Gözü
VAR
Gazlı Ocak Gözü
4
Gaz Emniyeti
VAR
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok