Bosch HC 4000 1500 W Elektrikli Konvektör Isıtıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kullanımı Kolay

LED ekran üzerinde gösterilen ayar sıcaklığı ve oda sıcaklığı değerleri sayesinde mahaldeki ihtiyaca göre konvektörü kolay ve pratik şekilde ayarlayabilir, böylelikle konforlu bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Tek Kelime ile Konforlu

Bosch elektrikli konvektör ısıtıcı 3 farklı kapasitesi ve 12 ile 28° arasındaki sıcaklık ayar fonksiyonu sayesinde tek tuşla mükemmel konfor sağlar. Elektrikli radyatör üzerindeki sıcaklık sensörü oda sıcaklığını ölçer ve odanızı kumanda paneli üzerinden ayarlanan sıcaklık değerine getirerek evinizde konforlu bir ısıtma sağlar.

Son Derece Verimli ve Tasarruflu

Bireysel ihtiyaçlara göre ayarlanabilen haftalık programa ek olarak, zamanlayıcı modu sayesinde haftalık ısıtma programına istenen bir süre ara vererek cihazı esnek bir şekilde kontrol etmek mümkündür. Açık pencere/ kapı algılama fonksiyonu sayesinde oda sıcaklığında ani bir düşme algılandığında cihaz durur ve böylelikle enerji tasarrufu sağlanmış olur.

Genel Bakış

Devrilme emniyeti ve otomatik kapatma. Duvara montaj veya ayak aksesuarı ile zeminde kullanım imkanı sunar. Açık pencere algılama fonksiyonu ile oda sıcaklığında ani bir düşüş olursa otomatik kapanır.

Güvenli İşletim

Aşırı ısınma emniyeti, donma koruması ve çocuk tuş kilidi fonksiyonları ile konvektör ısıtıcı, her zaman güvenli işletimi garanti eder. Elektrikli konvektör ısıtıcı, IP24 su sıçrama koruması sayesinde banyo gibi nemli ortamlarda kullanım için idealdir. Elektrikli radyatör yerde kullanılırken devrilirse, elektrikli panel radyatör otomatik olarak algılar ve kendini kapatır.

Kolay Montaj İmkanı

Elektrikli radyatör, kolay ve sorunsuz bir şekilde duvara monte edilebilir. Aksesuar olarak sunulan ayaklar, konvektörün zeminde güvenli ve sağlam bir şekilde çalıştırılmasını sağlar. Ayaklı kullanımda cihazın farklı odalara taşınabilmesi de mümkündür.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BOSCH HC 4000 1500 W ELEKTRİKLİ KONVEKTÖR ISITICI
Üretim Yeri
Ukrayna
Güç (w)
1500
Çalışma Frekansı (hz)
50/60
Isıtma Tekniği
BELİRTİLMEMİŞ
Emniyet Sistemi
VAR
Ağırlık (gr)
4700
Isı Ayarı
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
5 YIL
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERI
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok