Samsung 65AU7000 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı Crystal 4K Ultra HD Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.12.2021
RENK

AYTEN ERMURAT-140504

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Full HD Görüntüyü 4K İzleme Avantajı

Crystal 4k işlemci sayesinde full HD içerikleri 4 kat daha gerçekçi ve net görüntü sunan ultra HD çözünürlük ile izleyebilirsiniz.

PurColor Teknolojisi ile Gerçeğe Yakın Renkler

Mümkün olan en gerçekçi görüntüyü oluşturmak için televizyonun daha fazla renk ve ara ton kullanmasını sağlayan PurColor teknolojisi, sürükleyici bir seyir deneyimi vadeder.

En İnce Detayları Görünür Kılan 4K UHD Çözünürlük

Full HD çözünürlükten 4 kat daha fazla piksel sunarak çok daha canlı ve keskin görüntüler oluşturan 4K ultra HD çözünürlük seviyesi sayesinde en ince detayları bile görebilirsiniz.

Sinematik Surround Ses Deneyimi

Dahili 2.0 hoparlörler ve Q-Symphony teknolojisi sayesinde film, dizi ve televizyon kanallarını surround ses teknolojisi ile izleyebilirsiniz. Televizyondan gelen sesleri 360 derecelik bir alanda yeniden simüle ederek çevrenizde gerçekleşiyormuş gibi işitmenizi sağlayan bu teknoloji sayesinde daha heyecanlı bir seyir deneyimi yaşayabilirsiniz.

Karanlık Sahnelerde Detayları Gösteren HDR Teknolojisi

Televizyondaki ışık seviyesini aralığını otomatik olarak artıran HDR (Yüksek Dinamik Aralık) teknolojisi sayesinde en karanlık sahnelerde bile ince detayları görebilirsiniz.

PC ve Mobil Cihazlara Uzaktan Erişim İmkânı

Masaüstü bilgisayarların yanı sıra tablet, akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar gibi mobil cihazlara da uzaktan erişim imkânı tanır. Böylece işlerinizi 165 cm'lik dev ekran üzerinden gerçekleştirebilir, heyecanlı bir video oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tek Dokunuşla Akıllı Telefondan Medya Yansıtma Avantajı

Akıllı telefonunuzda yer alan film, video ve müzik dosyalarını tek bir dokunuş ile televizyonunuza yansıtabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzu televizyonunuza dokundurmanız yeterlidir.

Ekstra İnce Çerçeve Tasarımı

3 tarafı neredeyse çerçevesiz olan zarif ve minimalist tasarım sayesinde daha fazla seyir alanı sunar. Dikkat dağıtan çerçevelerin yanı sıra, görüntü kirliliğine neden olan kablolara da veda etmenizi sağlayan Samsung, temiz kablo çözümü ile kabloları gizleme olanağı tanır.

Teknik Özellikler

 • Ekran: LED
 • Ekran Tipi: Flat
 • Ekran Boyutu: 65 inç/165 cm
 • Çözünürlük Standardı: Ultra HD (4K)
 • Ekran Çözünürlüğü: 3840x2160p
 • Yenileme Hızı: 50/60 Hz
 • Enerji Tasarrufu: Var
 • İşlemci Çekirdek Sayısı: 4
 • İşletim Sistemi: Tizen
 • Ses Çıkış Gücü: 20 W
 • Hoparlör Sistemi: 2.0
 • Enerji Tüketimi: 200 W
 • Smart TV: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.