LG 43LM6300PLA 43 inç 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Gerçekçi Görselleri Ekrana Taşıyan Full HD Çözünürlük

LG 43LM6300PLA Smart LED TV, gelişmiş paneli ile etkileyici görselleri ekrana taşır. Full HD çözünürlüğe sahip olan model, 1920 x 1080 oranlarındaki piksel yoğunluğu ile izlemekten zevk alacağınız net bir görüntü sunar. Piksellerin sıklığı görüntü kalitesini artırırken daha gerçekçi bir deneyimi de mümkün kılar.

Otomatik Renk Ayarı Yapan Dinamik Renk İyileştirici

Yepyeni işlemcisinden güç alan LG 43LM6300PLA Full HD Smart LED TV, gelen görüntüleri arka planda işleyerek iyileştirilmiş şekliyle ekrana getirir. LG tarafından geliştirilen Dinamik Renk İyileştirici özelliği daha etkileyici ve daha doğal görseller için renkleri optimize eder. Otomatik olarak saliseler içinde gerçekleşen bu işlem renkleri daha canlı hâle getirir. Böylelikle geniş renk yelpazesinin de etkisiyle ekrana gelen görseller sizi bambaşka dünyalara taşır.

Her Karede Üst Düzey Kalite Sunan Dört Çekirdekli İşlemci

Teknolojinin geldiği son noktayı temsil eden LG 43LM6300PLA LED TV, dört çekirdekli işlemcisi sayesinde pek çok yeniliği kullanıcılarla buluşturur. İşlemcinin yüksek işleme hızı, otomatik olarak yapılan ayarların siz fark etmeden ekrana gelmesini sağlar. Dinamik renkler ve yüksek kontrast sahnelerin daha etkileyici hâle gelmesini sağlarken bulanıklık azaltma ve keskinlik artırma özelliği çözünürlük seviyesini yükseltir.

Detayları Açığa Çıkaran Aktif HDR

LG 43LM6300PLA Smart LED TV modelinde yer verilen HDR teknolojisi, sahnelere çok daha farklı bir gözle bakmanızı sağlar. Daha canlı renklerle daha yüksek kontrast miktarını buluşturan teknoloji, detaylara hâkim olmanızı mümkün kılar. HDR10 Pro ve HLG Pro gibi farklı HDR formatlarını destekleyen LG 43LM6300PLA sayesinde karanlık sahnelerde bile detaylar kaybolmaz. Böylelikle ayrıntılarda gizli seyir zevki bambaşka bir deneyime olanak tanır.

Sinema Keyfini Evinize Taşıyan Dolby Audio™ Ses Sistemi

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan LG 43LM6300PLA Smart LED TV, ayrıcalıklı sinema deneyimini ev konforunda yaşamanıza olanak tanır. Görüntü kalitesi ile iddialı bir profil çizen model, Dolby Audio ses sistemi sayesinde eksiksiz bir deneyimi mümkün kılar. Bas ve tiz dengesi ayrıntıların kaybolmasını engellerken yüksek ses şiddeti ve netliği ekrandaki dünyayı evinize taşır. Bununla da yetinmeyenler için Virtual Surround Plus desteği dahili hoparlörlerle çok boyutlu bir deneyim sunar. Farklı yönlerden gelen sesler, izleyenlere sahnenin içindeymiş gibi hissettirir.

Detaylarla Şekillenen Şık ve Kullanışlı Tasarım

Evinizin baş köşesinde olmayı hak eden LG 43LM6300PLA Smart LED TV, şık görünümü ile bulunduğu ortama uyum sağlar. Sade bir görünüme sahip olan model, ince çerçevesi ile modern bir görünüm sergilerken aynı zamanda ekrana odaklanmayı kolaylaştırır. Ayaklı ve ayaksız olmak üzere iki farklı kullanım şekline sahip olması ise dar alanlardan en geniş odalara kadar her yerde kullanılabilmesini mümkün kılar.

En Yüksek Performans İçin Geliştirilen Yepyeni LG ThinQ AI

Yeniliklere öncülük eden LG 43LM6300PLA Smart LED TV, LG ThinQ AI yapay zekâ teknolojisi ile geleceği bugüne taşır. Kullanıcıların karşılaştığı problemlere çözümler sunan LG ThinQ AI, akıllı ses tanıma özelliği sayesinde taleplerinize anında yanıt verir. İzleme alışkanlıklarınızı takip ederek size uygun önerilerde bulunur. Tüm bunları yaparken aynı zamanda kullanım kolaylığı sunar. İnternette gezinirken açılır pencereden en sevdiğiniz programı takip edebilmenize imkân tanır.

Kullanımı Kolay Yepyeni Kullanıcı Arayüzü

Yenilenen webOS kullanıcı arayüzü çok sayıda özelliğe ve içeriğe en hızlı şekilde erişebilmenizi sağlar. Kullanım kolaylığı sağlayan arayüz, uygulama desteği ile Netflix ve Youtube gibi platformları kullanabilmenize olanak tanır. Ayarlar sekmesine kolay erişilebilmesi, hızlı hareket ederek hiçbir anı kaçırmadan içerikleri seyretmeye devam etmenize yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu: 43" / 108 cm
  • Çözünürlük: 1920 x 1080 piksel (Full HD)
  • Ses Çıkışı: 10 W + 10 W
  • Dahili HD Uydu Alıcısı: Var
  • İşletim Sistemi: webOS
  • USB / HDMI Girişi: 2 adet / 3 Adet
  • Boyut (Ayaklı): 973 x 623 x 216 mm
  • Ağırlık (Ayaklı): 8.1 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.