Neo Kelime İşlem Yarışması 9-99 Yaş

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ANFORA ORGANİZASYONVE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.-123703

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kutu İçeriği ve Öneriler

Kumaş kese ,1 adet soru panosu ,1 adet puan tablosu ,6 adet cevap kartı,6 adet avatar kartı ,9 adet harf jokeri ,27 adet sesli harf kartı ,75 adet sessiz harf kartı,30 adet hedef sayı kartı ,34 adet işlem sayı kartı ve İngilizce/Türkçe oyun kılavuzu kutu içerisinde yer almaktadır.
Not: Kutuya keçeli kalem dahil değildir. Oyunculara birer keçeli kalem gerekir. 
Not: Yaş bilgisine dikkat ediniz! Aynı oyunun 6-10 yaş arasındaki çocuklar için 'Kelime İşlem Yarışması JUNIOR Aile Oyunu' adlı versiyonu vardır.İngilizce, Almanca ve Fransızca harfleri de destekler.Oyuncu Sayısı: 2-6 Oyuncu için uygundur .9 Yaş ve Üzeri için uygundur .

Harfleri Ve Rakamları Öğretmek İçin İdeal

Okuma ve yazmayı yeni öğrenmeye başlayan çocuklara; harfleri, rakamları ve kelimeleri öğretmek için en ideal oyundur.Bulmaca çözme yeteneği, kelime haznesi gelişimi, pratik ve aritmetik düşünmeyi sağlar.Fonetik sesleri öğrenmelerine yardımcı olur.Alfabeyi öğrenmelerine yardımcı olur.Fonetik seslerin ve rakamların öğrenmesi için yararlı ve eğlenceli bir yoldur.Gelişimlerine fayda sağlar.İlgi çekici ve yararlıdır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NEO KELİME İŞLEM YARIŞMASI 9-99 YAŞ
Üretim Yeri
Türkiye
Yaş Grubu
9-99 YAŞ
Güç (w)
YOK
Garanti Süresi
YOK
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
NEO TOYS
Henüz yorum yok