Nike TR Hypercharge Chug Bottle 24 oz N.100.1936 Su Matarası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nike TR Hypercharge Chug Bottle Su Matarası

Nike Chug Bottle su matarası, sporun her dalından kullanıcı için spor salonlarında, açık alan aktivitelerinde, kortlarda ve tüm egzersizlerde su ihtiyacını karşılamak için pratik bir aksesuar sunuyor. Kolay taşınabilen yapısı ile gittiğiniz her yerde sizinle!

Geniş Matara Hacmi

700 ml iç hacmine sahip olan Nike TR Hypercharge Chug Bottle su matarası, zorlu antrenmanlardan günlük yürüyüş egzersizlerine kadar tüm aktif yaşam alanlarında kullanmak üzere geniş bir su haznesi sağlıyor. 

Yüksek Kalite Materyal

Birinci sınıf kaliteye sahip materyaller ile imal edilen Nike TR Hypercharge Chug Bottle su matarası, BPA içermez ve gıdayla temasa uygundur. Bu sayede antrenman sırasında güvenli su tüketimini sağlıyor, matarada koku oluşumunu önlüyor. 

Sızdırmaz Ağız Tasarımı

Nike TR Hypercharge Chug Bottle su matarası, sızdırmayan ağız tasarımı ile mataradaki suyun, hareketli anlarda güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlıyor. Aynı zamanda hızlı bir su akışı sağlayarak pratik su tüketimine olanak tanıyor. 

Genel Özellikler

  • Ürün Kodu: N.100.1936
  • Model: TR Hypercharge Chug Bottle
  • Ürün Tipi: Su Matarası
  • Ağızlık Özelliği: Sızdırmaz
  • Matara Hacmi: 24 oz (700 ml)
  • Materyal: BPA içermez. Gıda ile temasa uygun.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.