Contigo Avex Freeflow Su Matarası 0.75 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

HAUSTEK ELEKTRİKLİ .ALETLER SAN. VE DIŞTİC.LTD.ŞTİ.-133761

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Outdoor Aktivite Sevenlerin Vazgeçilmezi

İster kamp yaparken ister dağcılık sporuyla ilgilenirken suyunuzu yanınızda taşımak için Avex Freeflow su matarası idealdir. Tritan malzemeden üretilen su matarasının bileşeninde BPA bulunmadığı için, outdoor aktivitelerle uğraşırken içeceklerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

Patentli Kapak Teknolojisi

Autospout kapak teknolojisi sayesinde sızdırma ve dökülmelere karşı korumalıdır. Tek elle kullanım sağlayan bas-iç tasarımı ile en zorlu koşullarda bile kolay kullanım sunar. Autospout düğmesi sayesinde ağızlık bölümü tek hareket ile çıkarılabilir ve diğer elinizi özgürce kullanabilirsiniz.

İçeceğiniz Her An Yanınızda Olsun

Sıcak ve soğuk içeceklerinizi dökülmeden yanınızda taşımanızı sağlayan Avex Freeflow matarayı her yerde kullanabilirsiniz. Arabada, kampta, teknede ya da spor yaparken su ve diğer meşrubatları içine doldurabilirsiniz.

Yüksek Dolum Miktarı

Avex Freeflow su matarası 0.75 L kapasitesine sahiptir. Gün içinde ihtiyacınız olan suyun çoğunu karşılar ve kolay dolum avantajı ile içeceklerizi hızla yenileyebilirsiniz.

 Çek-Kilitle Sistemle Güvenilir Kullanım

 Çantada ya da hareket sırasında taşırken dökülmesini engelleyen çek-kilitle sistemine sahip olan Avex 0.75 L matara güvenli taşıma sağlayarak, kıyafet ve elektroniklerin ıslanmasını engeller.

 Toz ve Kiri Uzak Tutar

 Patentli AutoSpout® teknolojisi toz ve kir nedeniyle ağızlığın kirlenmesini engeller. Gizli ağızlığı tek elle açabilir, her daim steril suya ulaşabilirsiniz. Kilitlenebilen koruma mandalının kolay kullanımı sayesinde hijyen sağlanır.

 Ergonomik Tutma Sapı

 Avex Freeflow su matarasında bulunan yumuşak tutma sapı sayesinde ele tam oturur ve taşımak kolaydır. Ergonomik tasarımı ve sapı sayesinde ele, kemere, çantaya ya da bir ağaç dalına asabilirsiniz.

 Dayanıklı ve Kullanışlı Tasarım

 Avex markasının Freeflow su matarasında dayanıklı malzemeler kullanılır. Sağlamlığı ile öne çıkan ürünün kapak kısmı makinede yıkanarak temizlenebilir. Koku yapmayan ve leke tutmayan özel tasarımı ile outdoor sporcuların başlıca ekipmanları arasında yerini alır.

 Özellikler

  • Model: Freeflow
  • Ağırlık: Yaklaşık olarak 165 g
  • Kapasite: 0.75 L
  • Malzeme: Tritan
  • Özellikler: BPA içermez, leke tutmaz, koku yapmaz, kilitlenebilir kapak, dökülme ve sızıntı emniyet sistemi, gizli ağızlık, tutma sapı, tek elle kullanım, AutoSpout® teknolojisi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.