Klean Kanteen Classic Loop Shale Çelik Matara 1,18 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ANFORA ORGANİZASYONVE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.-123703

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ultra Geniş Kapasite Avantajı

1182 ml’lik geniş kapasitesi ile piknik, kamp, balıkçılık, doğa yürüyüşleri gibi outdoor aktivitelerinde yeteri kadar içeceği yanınızda taşıma avantajı sağlar.

Konfor ve Sessizlik Sağlayan Loop Cap Kapak Tasarımı

Tamamen sessiz bir içiş vadeden Loop Cap kapak tasarımı ayrıca yüksek akış hızı sağladığı için konforlu bir kullanım sağlar. Bu özel kapak sayesinde mataranızda bulunan içeceği kolaylıkla ve sessiz bir şekilde içebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Geniş Ağız

44 mm’lik ultra geniş ağız açıklığı sayesinde konforlu bir kullanım ve temizleme avantajı sunan Klean Kanteen Classic Loop Shale çelik mataranıza buz da doldurabilirsiniz.

Yüzde 100 Sızdırmaz Kapak Seçeneği

Klean Kanteen Classic Lop Shale çelik matara, Loop kapak ile birlikte gelirken dilerseniz yüzde 100 sızdırmaz özellikte olan Sport Cap ile de kullanabilirsiniz. Özellikle yüksek aktivite içeren outdoor etkinliklerde sızdırmaz kapağı tercih edebilirsiniz.

İçeceklerin Tadını Koruyan Teknoloji

Electropolished iç yüzey hem kolay temizleme avantajı sunar hem de içeceklerin tadının değişmesini önler. Bu da uzun süreli kullanımlarda içeceklerin tadının ve kokusunun değişmesi sorununu ortadan kaldırır.

Buzdolabında Kullanım Ayrıcalığı

Paslanmaz çelikten üretilen iç haznesi ve sıcaklık değişimlerinden etkilenmeyen dış kaplaması sayesinde soğutucu veya buzdolabında kullanıma uygundur. Bu özellik sayesinde sıcak yaz günlerinde serin içecekleri mataranızda taşıyabilirsiniz.

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Yapı

Günlük kullanımın ardından ılık su ile elde veya bulaşık makinesinde yıkama avantajı sunar. Bu sayede mataranızı uzun süre hijyenik bir kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dayanıklı, Hafif ve Hijyenik Matara

BPA içermeyen polipropilen dış kaplama ve yüksek kaliteli tek cidarlı paslanmaz çelik iç hazne ile hem hijyenik hem de uzun ömürlü bir kullanım sunar. Hafif yapısı ve ideal ölçüleri sayesinde mataranızı gün boyu yanınızda taşıyabilir, çantanızda muhafaza edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Hazne Malzemesi: Paslanmaz Çelik
  • Dış Kaplama: BPA-Free Polipropilen
  • Ağız Açıklığı: 0,44 cm
  • Hacim: 1182 ml (40oz)
  • Ağırlık: 260,7 gr
  • Ölçüler: 9,26 cm(çap) x 27,6 cm (yükseklik)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.