Hannah Micro 80 Ultra Hafif ve Micro Paket Uyku Tulumu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Microtec Ultra Teknolojisi

Hannah micro 80 üretim teknolojisi gereken termal ısı kontrolünü sağlar. Bunun için havanın sıcak ya da soğuk olması fark etmez.

Evinizin Konforunda Uyumak için

%100 polyester elyaftan üretilen ve sentetik dolgu malzemesi olan microtec ultra, yüksek hava neminden daha yüksek bir yalıtım gücüne sahiptir. Bu sayede vücut ısınız dengelenirken rahat bir uyku uyuyabilirsiniz.

Özel Üretim Ripstop Naylon

Hannah mühendisleri tarafından üretilen naylon kumaş, dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sızdırma, aşınma ve yırtılmalara karşı dayanıklıdır. Bu sayede uzun süreler kullanılabilir.

Konforun Uzun Süreli Hali

Özel lifler ile işlenerek oluşturulan kumaşlar nefes alabilen, hafif ve yumuşak kumaşlardır. Ayrıca dayanıklı kaplama malzemeleri uyku tulumunuzu uzun yıllar boyunca kullanmanıza imkân verir.

Ultra Hafif ve Taşınabilir

Düşük hacimli, ultra hafif ve gerektiğinde rahatça katlanabilen uyku tulumu taşınabilirlik açısından kolaylık sağlar. Bu sayede Hannah micro 80 ultra hafif ve micro paket uyku tulumunu dilediğiniz yere alabilirsiniz.

Anatominize En Uyumlu Tasarım

Tek katman dikişli ve anatomik gövde yapısına sahip tasarımı ile vücudunuzu en iyi şekilde sarmalar. Ayrıca tek el ile ayarlayabileceğiniz açık biçimli başlığı daha rahat bir uyku için tasarlandı.

Kaliteli Fermuarlar

Hannah Micro 80 ultra hafif uyku tulumu iki yönlü sıkışmayı önleyen flaplı fermuarlara sahiptir. Bunun yanında değerli evraklar için iç cep ve fermuar kilidi de mevcuttur.

Sırt Çantası Kadar Rahat

Rahatça taşımanız için özel sıkıştırma kemerli çantaya sahiptir. Böylece kampçılar ve bisikletçiler tarafından rahatça kullanılır.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık: 650 gr
  • Boyutlar: 220 x 75 x 50
  • Derece Kullanım Aralığı: +24, 0
  • 40D 290T Ripstop Naylon Kumaş
  • 290D Micro Polyester İç Kumaş
  • Microfiber Microtec Ultra 80 gr Sentetik İzolasyon Dolgu
  • Çanta Boyutları: 16 x 25 cm 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.