Esbit Pictor 0,75L Paslanmaz Çelik Matara

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Su Sızdırmama Garantisi

Esbit Pictor Paslanmaz Çelik Matara %100 sızdırmama garantisine sahiptir. Bu sayede çantanızda güvenle taşıyabilirsiniz. 

Uzun Süre Isıyı Muhafaza Etme Performansı

Isıyı uzun süre muhafaza edebilmesi için özel bir yalıtım tekniği kullanan matara sıcak içeceklerinizin soğumasını önler. Dilediğiniz her an sıcak içecek keyfine ulaşabilirsiniz.

Pratik Temizleme 

Esbit Pictor Paslanmaz Çelik Matara bulaşık makinesinde güvenle yıkanabilir. Temizlik yönünden kullanıcılara kolaylık sağlar. 

0,75 L Kapasite

0,75 litrelik sıvı haznesi ile gün boyu ihtiyaç duyacağınız içeceği yanınızda taşımanıza imkân oluşturur.

Minimum Ağırlık Maksimum Verim

Esbit Pictor Paslanmaz Çelik Matara yalnızca 210 gram ağırlığındadır. Küçük boyutuyla minimum hacim kaplar ve yüksek verim elde etmenizi amaçlar. 

Fitalat İçermez

Matara şık bir görünüme sahiptir. Bu şıklık sağlığınızı koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Ürünün boyası fitalat gibi zararlı maddeler içermez.

Uyumlu Kapak ile Kullanım Kolaylığı

Mataranın kapağı diğer Pictor & Sculptor modelleri ile uyumluluk gösterir. Olası bir hasar durumunda kolaylıkla kapak temin edebilirsiniz.

Zorlu Koşullara Dayanıklı 

Matara üst düzey kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Çelik gövdesi her türlü darbeye karşı dayanıklıdır. Zorlu spor etkinliklerinde düşme ve kırılma korkusu taşımadan güvenle kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: Pictor Paslanmaz Çelik Matara
  • Sıvı Hacmi: 0,75 L
  • Gövde: BPA ve Fitalat İçermez
  • Gövde Malzemesi: Paslanmaz Çelik Gövde
  • Ölçü: 22.8x7.7 cm / 210 Gram

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.