Esbit Majoris 0,68L Paslanmaz Çelik Matara

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

18/8 Paslanmaz Çelik Malzeme Yapısı

Kamp, piknik ve tatil gibi etkinliklerin yanı sıra günlük hayatta kullanım için de elverişli olan Majoris 0.68 L matara son teknoloji ile geliştirilen malzemelerden üretilir. Yüksek kaliteli 18/8 paslanmaz çelik yapısına sahip model, kullanışlı yapısı ile başarı yakalar.

Çift Cidarlı Gövde Yapısı ile Isı Koruma Performansı

İçeceklerin ısısını koruma performansı sayesinde beklentileri sonuna kadar karşılayan matara, gün boyu ihtiyaçlarınızı karşılar. Çift cidarlı gövde yapısı içerideki ısıyı korurken dış hava koşullarından etkilenmez. Matara sayesinde içeceklerinizi her zaman keyifli şekilde tüketebilirsiniz.

Sağlığa Zararlı Maddeler İçermeyen Gövde

Sağlıklı malzemelerden üretilen model, matara kullanımını son derece keyifli hale getirir. BPA gibi zararlı maddeler kullanılmadan üretilen model, fitalat içermeyen yüksek kaliteli toz boyadan imal edilir. Kaliteli malzeme yapısı sayesinde başarı yakalayan model çizilme, ezilme ve düşme gibi etkenlere karşı da oldukça dayanıklıdır.

Kullanışlı Kapak ve Ağız Yapısı

Kolay açılıp kapanabilen kapak, ağızlık kısmını güvenli şekilde korur. Geniş yapılı ağızlık doldurma, boşaltma ve temizleme işlemlerinin tümünde kullanıcısına avantaj sağlar. Tutma alanı bulunan kapak ile elde konforlu şekilde taşıyabilir veya kanca yardımıyla çantanıza asabilirsiniz.

Geniş Kapasiteye Sahip İç Hazne

Geniş kapasitesi ile fazla miktarda içecek muhafaza eden ürün 0.68 L hacme sahiptir. Mataranızı bisiklet şişe tutucusu, çanta cebi, araç bardaklığı gibi farklı alanlara yerleştirerek konforlu şekilde kullanabilirsiniz.

Modern ve Zarif Tasarım Özellikleri

Göz alıcı tasarımı ile farklı zevklere hitap eden model, geniş renk yelpazesi ile sunulur. Sportif ve zarif bir stil sunan ürün ile şıklığınızı tamamlayabilir, size hitap eden modelleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: Majoris paslanmaz çelik matara 0.68 L 
  • Kapasite: 0.68 L
  • Gövde: 18/8 paslanmaz çelik
  • Boyut: 23.2x7.1 cm
  • Ağırlık: 136 g
  • Sızdırmazlık: %100

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.