Bo-Camp Tarp 4X4M Seyahat Tentesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Su Geçirmez Yapıda

Kamp, piknik veya tatil sırasında kullanabileceğiniz dayanıklı ve su geçirmez yapıda bir üründür. Aniden bastıran yağmurdan saklanmanızı ve aktivitenize devam etmenizi sağlar. 

Outdoor Aktivitelerine Özel Tasarım

Tente seyahat amacıyla özel olarak tasarlanır. Outdoor aktivitelerinde kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Kaplamasından tente tasarımına kadar herşey titizlikle üretilir.

Saklama Çantasıyla Pratik Taşıma

Aktivitenizi yaparken doğal koşullara hazırlıklı olmanızı sağlar. Arabada veya aktivite alanına gidinceye kadar pratik kumaş taşıma çantasında rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Hafif Yapısıyla Kullanışlı

Tentenin ağırlığı 0.95 kg olmasına rağmen sağlam ve dayanıklıdır. Hafif olduğu için taşırken rahat edersiniz. Ayrıca kurulumu da kısa süre içinde tamamlanır. 

Gergi Halatları Sayesinde Kolay Sabitleme

Gergi halatlarına sahip olarak üretilen seyahat tentesini yere kolaylıkla sabitleyebilirsiniz. Ayrıca özel kurulum mandallarıyla rüzgarın etkilerinden de korunabilirsiniz. 

Özel Polyester Kumaş

Özel polyester kumaş sayesinde su geçirmez hale gelir. Bu sayede kamp aktivitenize kesintisiz devam edebilirsiniz.

400x400 cm Genişliğinde

Tente genişliği 400x400 cm olarak üretilir. Ayrıca elmas biçimli veya dikdörtgen şekilli olarak kurulumu yapılabilir. Bulunduğunuz alanın özelliklerine göre şeklini oluşturabilirsiniz. Altında yeme ve dinlenme alanı, güneşten korunma ve çocuklar için korunaklı bir alan oluşturabilirsiniz.

PU Kaplama Gölgelik Avantajı

PU kaplama kolay temizlenebilen ve sararma yapmayan dayanıklı bir kaplamadır. Tek parça olarak kullanılması sayesinde gölgelikler için avantajlı bir kaplama seçeneğidir. 

Teknik Özellikler

  • Kumaş özellikleri: 190T PU kaplama Polyester
  • Gölgelik özellikleri: PU kaplama
  • Çanta boyutları: 33x27x6 cm
  • Ağırlık: 0.95 kg
  • Saklama çantası: Kumaş
  • Açık boyutları: 400x400 cm
  • Gergi halatları: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.