Asobu Wireless Hoparlörlü Çelik Termos 0,5 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ANFORA ORGANİZASYONVE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.-123703

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Wireless Hoparlör Teknolojisi

Açık hava aktivitelerinde kolaylıkla kullanım sağlayabileceğiniz çelik termos, wireless hoparlöre sahiptir. Piknik, kamp, plaj ve havuz kenarında kullanabileceğiniz çelik termos, içeceğinizi içerken müziğin tadını çıkarmanıza imkan verir.

Bluetooth Uyumluluğu

Hoparlörlü bir kapak ile tasarlanan wireless çelik termos, Android ve IOS ile kolayca senkronize olabilir. Böylece her an her yerde içeceğinizle birlikte müzik dinleyebilirsiniz.

Kolay Temizlik

Benzersiz özelliklere sahip wireless hoparlörlü çelik termos, nemli bir bez yardımı ile kolayca temizlenebilir özelliktedir. Mecbur kalmadıkça su ile yıkama yapmamanız gereken kapağa sahip olan termos, uzun ömürlü ve temiz bir kullanım sağlar.

İstediğiniz Sıcaklık Koruma Altında

Çift duvar yalıtımına sahip olan wireless çelik termos, üstün izolasyon teknolojisine sahiptir. Sıcak içecekleri 8 saate kadar sıcak, soğuk içecekleri ise 24 saate kadar soğuk tutar.

Çift Duvar Yalıtımı

Wireless hoparlörlü çelik termos, çift cidarlı izolasyon ile üretilmiştir. Bu özellik sayesinde iki duvar arasında bulunan hava, içeceğinizin veya sıcak kalmasına olanak tanır.

Saatlerce Süren Müzik Keyfi

Cep telefonlarına kolay kurulum sağlayan kablosuz özelliğe sahip hoparlörlü çelik termos, şarj edildikten sonra saatler boyun çalışabilir. Yaklaşık olarak 1 saat içerisinde hızlı bir şekilde şarj olan ürün, uzun seyahatler için idealdir.

Su Sıçramalarına Karşı Dayanıklı

Bağlantı kaynağından 8 metre uzakta kablosuz kullanmaya imkan veren wireless hoparlörlü termos, IPX4 su geçirmez hoparlöre sahip bir kapak ile tasarlanmıştır. Böylece plaj, havuz kenarı ve yağmurlu havalarda endişe etmeden güvenle kullanabilirsiniz.

Konforlu Kullanım

Şişenin üzerinde yer alan hoparlör ile tasarlanan çelik termos, hoparlörden en etkili şekilde ses çıkmasını sağlar. Kolay erişim sağlanan hoparlör tasarımı; çalma listesini değiştirme, açıp kapatma, son şarkıyı tekrarlama ve atlamanıza izin verir.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Paslanmaz Çelik
  • % 100 BPA İçermeyen Malzemeler
  • Standart Bardaklığa Uyar
  • Sadece elde yıkanır
  • Dökülmez

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.