Asobu Wireless Hoparlörlü Çelik Termos 0,5 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Wireless Hoparlör Teknolojisi

Açık hava aktivitelerinde kolaylıkla kullanım sağlayabileceğiniz çelik termos, wireless hoparlöre sahiptir. Piknik, kamp, plaj ve havuz kenarında kullanabileceğiniz çelik termos, içeceğinizi içerken müziğin tadını çıkarmanıza imkan verir.

Bluetooth Uyumluluğu

Hoparlörlü bir kapak ile tasarlanan wireless çelik termos, Android ve IOS ile kolayca senkronize olabilir. Böylece her an her yerde içeceğinizle birlikte müzik dinleyebilirsiniz.

Kolay Temizlik

Benzersiz özelliklere sahip wireless hoparlörlü çelik termos, nemli bir bez yardımı ile kolayca temizlenebilir özelliktedir. Mecbur kalmadıkça su ile yıkama yapmamanız gereken kapağa sahip olan termos, uzun ömürlü ve temiz bir kullanım sağlar.

İstediğiniz Sıcaklık Koruma Altında

Çift duvar yalıtımına sahip olan wireless çelik termos, üstün izolasyon teknolojisine sahiptir. Sıcak içecekleri 8 saate kadar sıcak, soğuk içecekleri ise 24 saate kadar soğuk tutar.

Çift Duvar Yalıtımı

Wireless hoparlörlü çelik termos, çift cidarlı izolasyon ile üretilmiştir. Bu özellik sayesinde iki duvar arasında bulunan hava, içeceğinizin veya sıcak kalmasına olanak tanır.

Saatlerce Süren Müzik Keyfi

Cep telefonlarına kolay kurulum sağlayan kablosuz özelliğe sahip hoparlörlü çelik termos, şarj edildikten sonra saatler boyun çalışabilir. Yaklaşık olarak 1 saat içerisinde hızlı bir şekilde şarj olan ürün, uzun seyahatler için idealdir.

Su Sıçramalarına Karşı Dayanıklı

Bağlantı kaynağından 8 metre uzakta kablosuz kullanmaya imkan veren wireless hoparlörlü termos, IPX4 su geçirmez hoparlöre sahip bir kapak ile tasarlanmıştır. Böylece plaj, havuz kenarı ve yağmurlu havalarda endişe etmeden güvenle kullanabilirsiniz.

Konforlu Kullanım

Şişenin üzerinde yer alan hoparlör ile tasarlanan çelik termos, hoparlörden en etkili şekilde ses çıkmasını sağlar. Kolay erişim sağlanan hoparlör tasarımı; çalma listesini değiştirme, açıp kapatma, son şarkıyı tekrarlama ve atlamanıza izin verir.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Paslanmaz Çelik
  • % 100 BPA İçermeyen Malzemeler
  • Standart Bardaklığa Uyar
  • Sadece elde yıkanır
  • Dökülmez

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ASOBU WİRELESS HOPARLÖRLÜ ÇELİK TERMOS 0,5 L
Üretim Yeri
Çin
Materyal
ÇELİK
Ağırlık (gr)
YOK
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
ASOBU
Henüz yorum yok