Hattrick Tiger X20 Eliptik Kondisyon Bisikleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

VELESBİT BİSİKLET MOTOSİKLET OYUNCAK VE SPOR EKİPMANLARI TURİZM İNŞAAT TARIM İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş-137293

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Avantajlı Tasarım

Hattrick Tiger X20 hem oturarak hem de ayakta gerçekleştirebileceğiniz egzersizler için iki farklı tutuş desteği sunar. Antrenman tipinize göre seçebileceğiniz pozisyonu ayarlamanıza yardımcı olurken, tutuş yerleri vücut dengenizi korumanıza yardımcı olur.


LCD Ekran Kolaylığı

Eliptik bisikletin tutuş yerlerinin hemen ortasında bir adet kolay okunabilir LCD ekran yer alır. Ekranın üzerinden egzersiz hızınızı, harcadığınız kaloriyi, aldığınız mesafeyi ve antrenman sürenizi görebilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde antrenmanlarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.


Eş Zamanlı Nabız Kontrolü

X20 tutuş yerlerinde bulunan hassas sen sörleri ile nabzınızı sürekli olarak kontrol eder. Kontrollerin ardından nabız seviyenizi dakika başına olacak şekilde ekran üzerine yansıtır. Böylelikle nabzınızı kontrol altında tutarak  egzersiz sürenizin daha güvenli olmasını sağlayabilirsiniz..


Sertlik Ayarı Seçenekleri

Hattrick Tiger sekiz farklı sertlik ayarı ile egzersizlerinizi seviyenize göre organize etmenize yardımcı olur. Başlangıç seviyesinde bir sporcuysanız en hafif ayarı tercih edebilirsiniz. Eğer profesyonelseniz, maksimum ayarlar kaslarınız için yeterli gücü oluşturacaktır.


Özel Fren Sistemi

X20, mıknatıs fren sistemiyle pedala gelen direnci optimize eder. Siz sertlik ayarını arttırdıkça pedalın direnç gücü artar. Bu özelliği ile eliptik bisiklet, kaslarınızı geliştirmeniz için yeterli gücü sarf etmenize katkı sağlar.

120 Kg Taşıma Kapasitesi

Kas kütlesi artmasıyla birlikte vücut ağırlığı da yükselir. Hattrick Tiger X20 120 kg taşıma kapasitesi ile her seviyeden sporcunun antrenman yapabilmesine yardımcı olur.


Ayarlanabilir Sele

Eliptik bisikletin selesi aşağı-yukarı ve ileri-geri ayarlanabilir özelliktedir. Dört farklı ayar seçeneğinden birisini yapacağınız egzersiz türüne göre rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.


Avantajlı Özellikler

Hattrick Tiger X20 egzersiz sırasında bacak ve kol kaslarınızın maksimum derecede çalışmasını sağlar. Aynı zamanda en iyi ve en pratik kardiyo ekipmanlarından birisidir. Ürünü kullanarak hem yağ yakımını hızlandırabilir hem de kas kütlenizi artırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Hattrick Tiger
  • Model: X20
  • Ürün Boyutları: 127 x 60 x 148 cm
  • Ürün Ağırlığı: 31 kg
  • Taşıma Kapasitesi: 120 kg

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TIGER X20 ELIPTIK BISIKLET
Üretim Yeri
Türkiye
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
HATTRICK
Henüz yorum yok