Nike SB Icon BA5727-010 Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nike SB Icon Unisex Sırt Çantası-BA5727-010

Nike SB Icon sırt çantası, ekipmanınızı rahatlıkla taşımaya elverişli, geniş bir ana bölmeye sahiptir. Anatomiye elverişli olarak geliştirilmiş kayışları, hareket eder iken size rahatlık sağlar. Geniş ana bölmenin içerisinde separatör vardır. Ön fermuarlı cepteki eşyalarınıza kolaylıkla erişebilirsiniz. 

Anatomiye elverişli olarak geliştirilmiş köpük kayışlar, rahat taşıma sağlar.Üstteki ve aşağıdaki taşıma sapı, taşıma seçenekleri sunar.

Ürün Detayı

  • Çanta ölçüsü: 47x30 cm

Genel Özellikler

Çanta Tipi
Sırt Çantası

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.