Lexon Urban Omuz Askılı Tablet Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Günlük Kullanıma Uygun Tablet Çantası

İdeal boyutları sayesinde kolay taşınabilir bir tablet çantası olarak tasarlanan Lexon Urban omuz askılı çanta, 26 cm uzunluğu ve 20 cm genişliği ile çok yönlü bir kullanım vadeder. Bu sayede kişisel eşyalarınızı muhafaza ettiğiniz klasik bir sırt çantası olarak da kullanabilirsiniz.

Ayarlanabilir Askı Avantajı

Ayarlanabilir iki adet askıya sahip olan bu sebeple de herkesin anatomisine uyum sağlayan Lexon Urban omuz askılı tablet çantası, askıları düz veya çapraz takılarak kullanılabileceği gibi tek omuzda da taşınabilir yapıdadır.

Yağmurdan Etkilenmeyen Dış Yüzey

300 D polyesterden üretilen dış yüzeyi sayesinde içindeki tablet ve diğer eşyaları yağmurdan korur. Suya karşı dayanıklı olduğu kadar tozdan da etkilenmeyen başarılı çanta dış etkenlerden olumsuz etkilendiği için kendi kullanım ömrünü de muhafaza eder.

Konforlu Kullanım Sağlayan Fermuar Başlıkları

Sıkışma yapmayacak yüksek kaliteli fermuarları ile konforlu ve sorunsuz bir kullanım sunmasının yanı sıra ellerinizin acımasına neden olmayacak geniş fermuar başlıkları ile fark yaratır.

Çift Bölmeli Tasarım ile Ekstra Alan

İç kısmında tablet bölmesinin yanı sıra bir bölme daha bulunur. Bu sayede hem tablet bilgisayarınızı hem de diğer kişisel eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Arka kısmında yer alan sert yapı ise tüm hassas eşyalarınızın darbelere karşı korunmasına yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: 300D Polyester/PU (PVC Free)
  • Ağırlık: 214 gram
  • Ölçüler: 20x26x4,5 cm
  • Su Geçirmezlik: Var

Henüz yorum yok