Lexon Track Laptop Bölmeli Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İhtiyaçlarınız Düşünülerek Tasarlandı

Lexon Track Laptop bölmeli sırt çantası işe giderken, yolda hareket halindeyken notebook ve tablet gibi cihazlarınızı taşımak için tasarlandı. Güvenli ve her zaman harekete hazır olan Lexon sırt çantası üst bölgeden açılabilir özellikte olup ihtiyaçlarınız için özel yapısıyla dikkat çeker.

Şarjınız Hiç Bitmesin!

Lexon çantanın Powerbank bağlantı noktası ile işe ya da okula giderken telefonunuzu şarj edebilme imkânına sahip olabilirsiniz. Kalitesiyle öne çıkan çantanın Powerbank bağlantısıyla şarjınız hiç bitmesin!

Şık Tasarım

Lexon laptop sırt çantası şık ve iyi düşünülmüş bir tasarıma sahiptir. Değerli cihazlarınıza ek bir koruma sağlayan çanta ile eşyalarınıza kolaylıkla ve güvenli olarak erişebilirsiniz.

Kaliteli Materyal

Polyesterden üretilmiş Lexon çanta kalitesiyle sağlam ve dayanıklı bir ürün olup kullanıcılarına uzun yıllar boyunca eşlik eder.

Mükemmel İç Tasarım

Lexon sırt çantasının iç tasarımı siz işe ya da okula giderken ihtiyaç duyduğunuz eşyaları taşımanız için gereken tüm özelliklere sahiptir. Ana bölmesinde bilgisayarı, belgeleri ya da diğer eşyalarınızı saklamanız için Lexon çanta mükemmel bir üründür.

Teknik Özellikler

  • Boyut: 40 cm x 30 cm x 11 cm
  • Ağırlık: 595 gram
  • Hacim: 11.5 litre
  • Malzeme: Polyester

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.