Lexon Track Laptop Bölmeli Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

İhtiyaçlarınız Düşünülerek Tasarlandı

Lexon Track Laptop bölmeli sırt çantası işe giderken, yolda hareket halindeyken notebook ve tablet gibi cihazlarınızı taşımak için tasarlandı. Güvenli ve her zaman harekete hazır olan Lexon sırt çantası üst bölgeden açılabilir özellikte olup ihtiyaçlarınız için özel yapısıyla dikkat çeker.

Şarjınız Hiç Bitmesin!

Lexon çantanın Powerbank bağlantı noktası ile işe ya da okula giderken telefonunuzu şarj edebilme imkânına sahip olabilirsiniz. Kalitesiyle öne çıkan çantanın Powerbank bağlantısıyla şarjınız hiç bitmesin!

Şık Tasarım

Lexon laptop sırt çantası şık ve iyi düşünülmüş bir tasarıma sahiptir. Değerli cihazlarınıza ek bir koruma sağlayan çanta ile eşyalarınıza kolaylıkla ve güvenli olarak erişebilirsiniz.

Kaliteli Materyal

Polyesterden üretilmiş Lexon çanta kalitesiyle sağlam ve dayanıklı bir ürün olup kullanıcılarına uzun yıllar boyunca eşlik eder.

Mükemmel İç Tasarım

Lexon sırt çantasının iç tasarımı siz işe ya da okula giderken ihtiyaç duyduğunuz eşyaları taşımanız için gereken tüm özelliklere sahiptir. Ana bölmesinde bilgisayarı, belgeleri ya da diğer eşyalarınızı saklamanız için Lexon çanta mükemmel bir üründür.

Teknik Özellikler

  • Boyut: 40 cm x 30 cm x 11 cm
  • Ağırlık: 595 gram
  • Hacim: 11.5 litre
  • Malzeme: Polyester

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
3660491109551
Üretim Yeri
Çin
Çanta Tipi
SIRT ÇANTASI
Materyal
KUMAŞ
Bölme Sayısı
2
Orıjınal Renk
LACİVERT
Ana Renk
LACİVERT
Renk
LACİVERT
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LEXON
Henüz yorum yok