Lexon Premium Giysi Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Lexon Stüdyo’dan Giysi Taşıma Çantası

Lexon markasının şık tasarımlarından biri olan Premium giysi çantası, seyahatlerinizde iyi bir eşlikçidir. Giysilerinizi güvenli bir şekilde dilediğiniz yere götürebileceğiniz bu çantayı arabanızın bagajına yerleştirebilir ya da koltukların arkasına asabilirsiniz.

Özel Soft ve Dayanıklı Kumaş

300 D polyester kullanılarak tasarlanan giysi çantası kıyafetlerinize nazik davranır ve dış etkenler sebebiyle zarar görmesini önler. Su geçirmeyen polyester sayesinde kıyafetleriniz ıslanmadığı açık havada güvenle taşıyabilirsiniz.

Rahat Taşınabilir Geniş Omuz Kayışları

Lexon Premium çantayı iki elcik ve taşıma kayışları sayesinde ister elinizde ister omzunuzda taşıyabilirsiniz.  Bavullu seyahatlerinizde bavulunuzun çek çek mekanzımasına tutturarak taşıma zahmetinden de kurtulabilirsiniz.

Alüminyum Tutma Askıları

İki adet alüminyum tutma askısı ile tamamlanan Lexon Premium giysi çantası, oldukça dayanıklıdır. Hem özel kumaşı hemde deforme olmayan tutma askıları ile yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Takım Elbiselere Uygun Boyut Avantajı

Geniş tasarımı sayesinde sadece gömlek ve pantolonlarınızı değil kırışmaması gereken özel giysilerinizi ve takım elbiselerinizi de rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Aksesuar için Fermuarlı Ön Cep

Giysileri yerleştirdikten sonra katlanıp şık bir çantaya dönüşen Lexon Premium çanta, geniş ve dar bir ön cebe sahiptir. Bu fermuarlı cebe kravat, kemer, kol düğmesi, kumaş mendil, papyon gibi takım elbise aksesuarlarınızı ya da kıyafetinizle kullanacağınız özel takılarınızı yerleştirebilirsiniz.

Kıyafetleri Sabitleyen Bölme Tasarımı

Lexon Premium çanta tamamen açıldığı zaman kıyafetlerinizi yerleşitimeniz için yatay bölmeler bulunur. Bu bölmeler giysilerinizi sabit tutmaya yarar ve yolculuk esnasında narin kıyafetlerinizin kırışmasını önler.

Özel Fransız Tasarımı

Lexon markasının tüm koleksiyonları gibi Premium koleksiyonu da Fransız tasarımcılar tarafından özenle üretilmiş, her bir detay kullanıcıların konforu için düşünülmüştür.

Teknik Özellikler

  • Boyutlar: 58x47x7 cm
  • Ağırlık: 700 g
  • Kapasite: 5.1 L
  • Materyal: 300 D polyester
  • Takım elbise taşımaya uygun.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.