Herschel Dawson Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Casual Sırt Çantası

Ön cepleri, iç bölmeleri ve rahat stili ile öne çıkan Herschel Dawson sırt çantası, günlük kullanımdan okula, seyahatlerden spor aktivitelerine kadar çeşitli kullanımlar için idealdir. 

Geniş İç Bölme ile Fonksiyonel Kullanım

Minimal tasarımın yanı sıra geniş haznesi ile birçok kişisel eşyanızı, kitaplarınızı ve elektroniklerinizi sığdırabilirsiniz.

Ayarlanabilir Taşıma Askıları

Geniş tasarımı ile rahatsız etmeyen taşıma askıları, ayarlanabilir özelliği sayesinde boyunuza ve fiziksel özelliklerinize göre rahatça uzatılıp, kısaltılabilir.

Konforunuzu Ön Planda Tutan Sırt Dolgusu

Çantanın arka kısmında bulunan dolgular, çanta içerisine yerleştirdiğiniz köşeli sert ve ağır eşyaların sizi rahatsız etmemesi için yerleştirilmiştir. Bu dolguların bir diğer amacı ise çantayı kullanmadığınız zamanlarda eşyalarınızın zarar görmesini önlemektir.

Daha Çok Bölme Daha Çok Alan

Çantanın yan taraflarında dikey olarak konumlandırılmış iki adet fermuarlı göz bulunur. Bu gözlere ince yapılı ve deforme olmasını istemediğiniz eşyalarınızı ederek güvenle muhafaza edebilirsiniz.

İkonik Renkli İç Astar

Tüm Herschel çantalarında olduğu Dawson modelinde de ikonik bir astar bulunur ve toplam 13 litre kapasitesi olan çantanın daha dayanıklı olmasını ve içerideki malzemelerin çantaya zarar vermesini önler.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: 100% Polyester
  • En : 22 cm
  • Boy : 33 cm
  • Genişlik : 15 cm
  • Kapasite: 13 L

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HERSCHEL SIRT ÇANTASI DAWSON
Üretim Yeri
Kanada
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
LACİVERT
Renk
LACİVERT
Ana Renk
LACİVERT
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
HERSCHEL
Henüz yorum yok