Herschel Chapter El Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Herschel’den El ve Makyaj Çantası

Herschel Chapter el çantası taşıma sapı ve iç bölmeleri ile makyaj çantası olarak kullanılabilen çok yönlü bir çantadır. Seyahat esnasında makyaj malzemelerinizi ve diğer eşyalardan ayırmak istediğiniz küçük kişisel eşyalarınızı Chapter ile muhafaza edebilir, güvenle taşıyabilirsiniz.

Telefon için Fermuarlı Ön Cep

Çantanın ön yüzünde bulunan  fermuarlı bölme, telefon, anahtarlık, dudak balmı ya da küçük ebatlı çabuk erişim sağlamak istediğiniz eşyalarınız için idealdir.

Dayanıklı Polyester Kumaş

%100 polyester kumaş kullanılarak dizayn edilen Herschel Chapter el çantası, çizilme ve aşınma gibi yoğun kullanımda meydana gelebilecek deformasyonlara karşı oldukça dirençlidir.

İkonik Tasarımlı Astar

Herschel markasının kırmızı beyaz çizgili astarı Chapter el çantasında da kullanılmıştır. Bu astar çantanızın Herschel markasına ait olduğunu gösterirken aynı zamanda eşyalarınızın çantanıza zarar vermesini önler.

Konforlu Taşıma Sapı

Çantanın yan kısmında bulunan taşıma sapı elinizle rahatça kavrayabileceğiniz genişliktedir ve konfor sağlayan sağlam kumaştan yapılmıştır. 5 litre taşıma kapasitesi olan el çantasını tam kapasite kullansanız dahi rahatça taşır ve deforme olmaz.

Teknik Özellikler

  • Dış Materyal : 100% Polyester
  • İç Materyal : 100% Polyester
  • Kapama Özelliği : Fermuarlı
  • Boyutlar: 5x24x11
  • Kapasite: 5 L

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.