Endémique Studio The Route -S Ruler Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

PER ELEKTRONİK TEKSTİL PAZARLAMA VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.-145949

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tablet Bölmeli Çok Yönlü Sırt Çantası

Çok yönlü bir sırt çantası olarak tasarlanan Endémique Studio The Route (S), tablet bölmesinin yanı sıra farklı boyutlardaki eşyalar için tasarlanan çok sayıda cep ve bölmeye sahiptir. 

Eşsiz El Çizimi Desen Avantajı

Modern sokak stilini yansıtan detayları ile eşsiz bir görünüm sunan Endémique Studio The Route (S) sırt çantası üzerinde sanatçı Çağrı Livaoğlu’nun el çizimi desenleri yer alır. Bu özel desenler, solmayan kaliteli baskı sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü korur.

Su İtici Kumaş ile Güvenli Kullanım

Su itici özelliğe sahip yüksek kaliteli polyester kumaştan üretilmiştir. Bu sayede tabletiniz ve diğer kişisel eşyalarınız yağmur ve su sıçramalarından etkilenmez.

Konfor Sunan Ayarlanabilir Omuz Askıları

Ayarlanabilen omuz askıları sayesinde hem fiziksel yapınıza hem de taşıyacağınız eşyalara göre dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz Endémique Studio The Route (S) sırt çantası dilerseniz tutma kulpu sayesinde elinizde de taşıyabilirsiniz.

Çift Taraflı Fermuar Tasarımı

İki tarafa da hareket edebilen çift yönlü paslanmaz çelik fermuar, oldukça pratik bir kullanım sunmasının yanı sıra yoğun kullanıma uygundur.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Polyester (Su İtici Özellikli)
  • Ölçüler: 32x27x9,5 cm
  • Hacim: 9,5 litre

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.