Endémique Studio The Pocket Soulup Freebag Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

PER ELEKTRONİK TEKSTİL PAZARLAMA VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.-145949

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Benzersiz El Çizimi Desenler

Sanatçı Çağrı Livaoğlu'nun el çizimlerinin desen olarak yer aldığı Endémique Studio The Pocket SoulUp bel çantası, benzersiz görünümü ile farklı olmak isteyenlere hitap eder. 

Hem Belde Hem Omuzda Taşıma Avantajı

Bel çantası olarak tasarlanan Endémique Studio The Pocket SoulUp, ayarlanabilir askısı sayesinde omuz çantası olarak da kullanıma uygundur. Bu sayede çantanızı sadece ufak bir ayar ile anında bel çantasından omuz çantasına dönüştürebilirsiniz.

Düzenli Kullanım Sağlayan Fonksiyonel Tasarım

Geniş ana bölmenin yanı sıra, arka kısımda fermuarlı bir cep bulunur. Bu cep kimlik, anahtar, para gibi önemli ve hassas kişisel eşyalarınızı muhafaza etmeniz için idealdir.

Günlük Kullanım için İdeal Geniş İç Hacim

2,2 litre iç hacme sahip olduğu için günlük kullanımda ihtiyaç duyacağınız pek çok eşyayı kolaylıkla sığdırabilirsiniz. İki farklı bölmesi ise hassas ve acil ulaşılması gereken eşyaları ayırmanıza olanak tanır.

Yüksek Kaliteli Malzeme ile Uzun Ömürlü Kullanım

Polyester kumaştan üretilen ve solmayan yüksek kaliteli baskı ile hazırlanan Endémique Studio The Pocket SoulUp bel çantası, paslanmaz çelik fermuarı sayesinde hem uzun ömürlü bir kullanım sunar hem de eşyalarınızı dış etkenlere karşı korur.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Polyester
  • Ölçüler: 19x23x5 cm
  • Hacim: 2,2 litre

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.