Eastpak Station Spor Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sporcular için Pratik Spor Çantası

Sporcuların antrenman öncesinde ve sonrasında ekipmanlarını rahatlıkla taşımaları için üretilmiş Eastpak Station Spor Çantası her yere taşınabilen pratik bir üründür

Minimal Tasarım, Geniş Hacim

Geniş iç hacmi sayesinde spor salonu, havaalanı ve seyahat için gerekli olan eşyaların güvenle taşınmasını mümkün kılar.

Şık ve Modern Dizayn

Gri ve siyah renklerinden oluşan Eastpak Station Spor Çantası tutacak ve omuz kısımlarında yer alan destek malzemelerle modern bir dizayna sahiptir.

Polyester Kumaş Kalitesi

Polyester kumaştan üretilen ürün, hem günlük yaşamda hem de aktivitelerde rahatlıkla kullanılarak eşyalarınızın olumsuz hava koşullarından etkilenmesini engeller.

57 Litrelik Kapasite

57 litrelik iç kapasitesi sayesinde giysi, değerli eşya, aksesuar, kitap, defter, spor ekipmanları gibi bir çok ürünü içerisinde barındırabilen çanta, 940 gram ağırlığındadır.

Genel Özellikler

  • Ağırlık : 940 gram
  • Boyut : 30 cm x 62 cm x 28 cm
  • Kumaş tipi : Polyester
  • Model : Elde veya sırtta taşıma
  • Hacim : 57 litre

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.