Eastpak Springer Opgrade Camo Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kamuflaj Desenli Unisex Bel Çantası

Kamuflaj desenlerinden hoşlanan kişiler için tasarlanan Eastpak Springer Opgrade Camo bel çantası, kamp ve piknik gibi outdoor etkinliklerin giyim tarzına yepyeni bir hava katar.

Seyahatlere Özel Bölme

Seyahatlerde pasaport, kimlik, cüzdan vb. özel eşyaların korunması ve taşınması için geliştirilmiş özel bölmesiyle oldukça kullanışlı biri üründür.

Dayanıklı Kumaş

Polyester ve naylonun dengeli uyumundan oluşan bel çantası, uzun ömürlü kullanım avantajına sahiptir.

Bele Göre Ayarlanabilir Kayışlar

Ayarlanabilir kayışları ile belinizin dilediğinizin yerine sabitleyebileceğiniz Eastpak Springer Opgrade Camo bel çantası, kısa süre içerisinde takılabilir.

Geniş Fermuarlı Bölme

Fermuarlı bölmesiyle pek çok eşyanızı gideceğiniz yere taşıyan çanta ile günlük alışverişlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Yük Yapmayan Kullanışlı Çanta

Spor, piknik, seyahat gibi aktivitelerde belinize veya sırtınıza yük yapmayan bel çantası, oldukça konforlu bir üründür.

Elleri Serbest Bırakan Tasarım

Gideceğiniz her yerde ellerinizi serbest bırakarak kullanabileceğiniz Eastpak Springer Opgrade Camo bel çantası ile kendinizi rahat hissedersiniz.

Teknik Özellikleri

  • Boyut : 16,5 x 23 x 8,5 cm
  • Kumaş tipi : Polyester ve naylon
  • Model : Bel çantası
  • Özellik : Çanta veya valizlere takılabilme

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.