Eastpak Springer On Top Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Pratik ve Rahat Kullanım

Günlük kullanımda artık kollar serbest! Eastpak Springer çanta ile kişisel eşyalarınızı belinizde taşımanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Pratik ve rahat kullanımıyla vazgeçilmeziniz olacak çantanızla, günlük yürüyüşlerinizde cep telefonu ve cüzdanınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

Su Geçirmez Yapı

Springer çanta %60 naylon, %40 polyester içeren kumaşı ve kaliteli astarı sayesinde su geçirmez özelliğe sahiptir.

Çift Fermuarlı Genel Kullanım Gözü

Çantanızın genel kullanım gözü olan ön bölme, çift fermuarlı sistemiyle iki farklı yöne açılıp kapanabilir. Ayrıca fermuar uçlarında bulunan ipler, kullanım esnasında kolaylık sunar.

Güvenlik Sunan Fermuarlı Arka Cep

Cüzdan ve bozuk para gibi objelerin daha güvenli saklanabilmesi adına, arka tarafta yer alan fermuarlı cep tasarlanmıştır. Bu cep alışveriş esnasında daha rahat işlem yapabilmenizi de sağlar.

Ayarlanabilir Kemer Yapısı

Eastpak Springer bel çantası kemeri, ayarlanabilir yapısıyla farklı bedenlerle uyumlu kullanım imkanına sahiptir. Böylelikle bel çantasını farklı aile bireyleri kullanabilir.

Günlük Kullanıma Uygun Boyut

Çantanın ideal boyutu, günlük kullanım esnasında ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemelerin içerisinde taşınabilmesine olanak verir.

Sade ve Kullanışlı Tasarım

Eastpak çanta uyumlu renk kombinasyonları ve sade tasarımı sayesinde her zevke hitap eder.

Genel Özellikler

  • Kumaş Yapısı: %60 Naylon, %40 Polyester
  • İç Astarı: Var
  • Ayarlanabilir Kemer: Var
  • Boyut: 16,5 x 23 x 8,5 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.