Eastpak Padded Travell'r Bel Çantalı Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İkonik Tasarım ve İşlevsel Özellikler

Padded Travell'r ile geleneksel Eastpak tasarımı farklı bir boyutta sunulur. Eastpak sırt çantalarında görmeye alışık olduğunuz ön cep, Padded Travell'r modelinde bel çantasına dönüşebilir. Bir fermuarla sırt çantasına bağlanabilen bel çantası bu haliyle ikonik Eastpak modelini tamamlar. Hem sırt hem de bel çantası olarak kullanabileceğiniz Padded Travell'r işlevselliğiyle beğeni toplar.

Farklı İhtiyaçlar için Özel Bölmeler

Padded Travell'r modelinin bel çantası şeklindeki ön gözünün dışında üç bölmesi daha vardır. Ana bölme A4 boyutundaki evraklar için uygun ölçüdedir. Ayrıca ana bölmenin içerisinde bir de laptop bölmesi bulunur. Çantanın sırt kısmında ise özel evraklarınızı koyabileceğiniz fermuarlı bir cep yer alır.

Bilgisayarınız ve Kitaplarınız için Tek Çanta

Ana bölmedeki bilgisayar cebi 13 inçlik laptop için uygun boyuttadır. Bu özel bölme taşıma esnasında bilgisayarınızın sarsılarak zarar görmesini önlemeye yardımcı olur. Ayrıca bilgisayar cebini kitaplarınız, defterleriniz gibi farklı eşyalarınızı düzenli şekilde taşımak içinde kullanabilirsiniz.

Aniden Bastıran Yağmur Kabusunuz Olmasın

Naylon ve polyester kumaş kullanılarak üretilen çanta su geçirmez özelliktedir. Böylece bilgisayarınızı ve diğer kıymetli eşyalarınızı taşırken ıslanmasından endişe etmenize gerek kalmaz. Padded Travell'r çanta modelini dört mevsim boyunca konforunuzdan ödün vermeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yükünüze Destek Olan Sırt Çantası

Dolgulu ve yumuşak omuz askıları çanta ağırlığının omuzlarınıza yaptığı baskıyı azaltarak eşya taşımayı daha konforlu hale getirir. Dahası sırt desteği sırtınıza binen ağırlığı yumuşatarak çantayı taşırken dik durabilmenize yardımcı olur.

Kişisel Konforunuzu Ayarlayın

Uzunluğunu ayarlayabileceğiniz omuz askıları sayesinde sırt çantasının sunduğu konforu kişiselleştirebilirsiniz. Üstelik omuz askılarına benzer şekilde askı genişliği ayarlanabilen bel çantasını isterseniz göğüs çantası olarak da kullanabilirsiniz.

Dengeli ve Rahat Kullanım

Tasarımında yalnızca sizin konforunuza odaklanan Padded Travell'r çantanın omuz askılarına ek olarak taşıma kulpu da vardır. Taşıma kulpunu kullanarak çantanızı tek elle dengeli bir şekilde taşıyabilir ve bir askıya asabilirsiniz.

Fonksiyonel Fermuar Tasarımı

Geniş ana bölme tasarımında pratik kullanım sunan iki adet fermuar başlığına yer verilir. Çift yönlü kullanım sunan fermuar tasarımı sayesinde çantanın kenarındaki bir eşyayı almak için geniş ana bölme fermuarının tamamını açmanız gerekmez. Böylece çantanız tamamen dolu bile olsa fermuarı açıp kaparken içindekilerin dökülmesinden endişe duymazsınız.

Teknik Özellikler

  • Ölçü: 41 x 30,5 x 23 cm
  • Malzeme: %60 naylon, %40 polyester
  • Hacim: 24 Litre
  • Ağırlık: 380 gr
  • Taşınabilir Bilgisayar Boyutu: 13" 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.