Eastpak Padded Pak'r Stripe-It Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

ANFORA ORGANİZASYONVE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.-123703

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Detaylarla Dolu Şık Tasarım

Göze hoş gelen şık tasarımıyla dikkat çekmeyi başaran Eastpak Padded Pak'r Stripe-It sırt çantası, siyah ve beyaz rengin birlikteliğiyle modern bir profil çiziyor. Çizgili tasarımı ile öne çıkan model, farklı tarzda kıyafetlerle uyum içinde kullanılabilir.

Fermuarlı Dış Bölmeler

Eastpak Padded Pak'r Stripe-It sırt çantası iki ana bölmeye ayrılan 24 litrelik hacmi ile geniş bir depolama alanı sunar. Telefon, cüzdan, anahtarlık ve kalem gibi küçük eşyalar için ideal bir büyüklüğe sahip olan ön bölme, tek fermuarla güvenli taşıma imkânı sağlar. Daha büyük eşyalar için tasarlanan geniş arka bölme ise çift taraflı fermuar sistemi ile konforlu bir kullanım süreci sunar.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan İç Bölmeler

İki ana bölme ile kullanıcılara konforlu bir deneyim vadeden Eastpak Padded Pak'r Stripe-It sırt çantası, dış bölmelerin yanı sıra iç bölmeleriyle de fark yaratır. Arka bölmeyi ikiye ayıran ara katman, eşyalarınızı organize edebilmenizi kolaylaştırır. Böylelikle aradıklarınıza ulaşmanız çok daha hızlı hâle gelir.

Polyester Ağırlıklı Malzeme Tercihi

Eastpak Padded Pak'r Stripe-It sırt çantası modelinin yapımında tercih edilen polyester ağırlıklı malzemeler dayanıklı yapıları ile uzun bir kullanım ömrü vadeder. Bunun yanı sıra polyester, makinede yıkanabilmesi sayesinde kolay temizlik imkânı sunar ve kırışmadan kullanılabilir.

Yastıklı Omuz Askıları ve Dolgulu Arka Panel

Şıklık ve işlevselliği bir araya getirerek beğeni kazanan Eastpak Padded Pak'r Stripe-It sırt çantası, yastıklı omuz askıları ve dolgulu arka paneli sayesinde konforlu bir deneyim sunar. Geniş bir hacme sahip olan model, adeta üzerinizdeki ağırlığı hafifletir. Uzun süre boyunca sırtınızda çantayla gezebilmenize imkân tanır.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Eastpak Padded Pak'r Stripe-It sırt çantasının yastıklı omuz askıları aynı zamanda ayarlanabilir yapısıyla dikkat çeker. Bu sayede farklı boy ve kiloya sahip kişiler çantayı rahatlıkla kullanabilir. Çantanın doğru konum için ayarlanabilmesi, iskelet sağlığı için de önemli bir nokta olarak öne çıkar.

Farklı Taşıma Şekillerine Uygun Çanta Dizaynı

Eastpak Padded Pak'r Stripe-It, sırtta taşımaya uygun bir model olarak öne çıkar. Ancak üzerinde yer alan tutma sapı gerektiğinde çantanın elde taşınabimesine olanak tanır.

Teknik Özellikler

  •          Marka: Eastpak
  •          Model: Padded Pak'r Stripe-It
  •          En x Yükseklik x Derinlik: 30 x 40 x 18 cm
  •          Hacim: 24 Litre
  •          Ağırlık: 380 gr
  •          Kumaş: Polyester

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.