Eastpak Padded Pak'r Post District Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Spor-Şıklığın Yeni Trend Çantası

Üzerinde yer alan desenlerle standart sırt çantası kalıplarını yıkan Eastpak Padded Pak'r Post District Sırt Çantası, yeni neslin çanta tarzına canlılık katar.

Ekstra Rahatlık Sağlayan Kayışlar

Kayışlarının ayarlanabilir oluşu ile günlük kullanımda ekstra rahatlık sağlayan bir çanta modelidir.

İster Elde İster Sırtta Taşıma

Sırtta veya elde taşıyabileceğiniz Eastpak Padded Pak'r Post District Sırt Çantası, dolgulu arka paneli sayesinde bel ve sırt bölgesinde ekstra yüke neden olmaz.

Seyahatlerde Daima Yanınızda

Yolculuklarınız sırasında temel ihtiyaç ürünlerinizi, dergi, kitap ve belgelerinizi rahatlıkla saklayan çanta, eşyalarınızın bir arada durmasını sağlar.

Fermuarlı Aksesuar Cebi

Fermuar detayıyla tasarlanmış aksesuar cebinde gözlük, cüzdan, telefon gibi özel eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir çanta modelidir.

24 Litrelik Geniş Hacim

24 litrelik hacmiyle pek çok eşyayı korunaklı bölmesinde saklayan Eastpak Padded Pak'r Post District Sırt Çantası uzun vadeli kullanım kolaylığı sağlar.

Kaliteli Kumaş, Uzun Ömürlü Kullanım

Kendini onarabilen polyester kumaş teknolojisi ile üretilmiş sırt çantası 30 yıllık Eastpak garantisi ile tadilat olanağına sahiptir.

Genel Özellikler

  • Boyut : 30 x 40 x 18 cm
  • Kumaş tipi : Polyester
  • Model : Sırt çantası
  • Özellik : Fermuarlı aksesuar cebi, dolgu destekli arka panel, omuzlarda yastıklı askı, bilgisayar bölmesi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.