Eastpak Padded Pak'r Placed Leaves Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dikkat Çeken Özgün Tasarım

İkonik tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Eastpak Padded Pak'r Placed Leaves sırt çantası, sportif şıklığın tanımını yeniden yapıyor. Üzerinde yer alan detaylarla hareketli bir görünüme sahip olan model, renkleriyle her türlü kıyafete uyum sağlayabiliyor.

Bölmeli Geniş Hacim

Markanın daha geniş alana ihtiyaç duyanlar için tasarladığı Eastpak Padded Pak'r Placed Leaves, 24 litrelik hacmiyle farklı kullanım şekillerini mümkün kılıyor. İki ana bölmeye ayrılan dizaynı eşyaların kategorize edilebilmesine imkân tanıyor. Bu sayede Padded Pak'r Placed Leaves hem okula giderken hem de seyahate çıkarken kullanılabilecek bir sırt çantası olarak dikkat çekiyor.

Konforlu Kullanım Sağlayan İç Bölmeler

İki ana bölme ile kullanıcılara konforlu bir deneyim vadeden Eastpak Padded Pak'r Placed Leaves sırt çantası dış bölmelerin yanı sıra iç bölmeleriyle de fark yaratıyor. Arka bölmeyi ikiye ayıran ara katman eşyalarınızı organize edebilmenizi kolaylaştırıyor. Böylelikle aradıklarınıza ulaşmanız çok daha hızlı hâle geliyor.

Yastıklı Omuz Askıları ve Dolgulu Arka Panel

Odağına aldığı şıklık ve işlevselliği bir araya getirerek beğeni kazanan Eastpak Padded Pak'r Placed Leaves sırt çantası, yastıklı omuz askıları ve dolgulu arka paneli sayesinde konforlu bir deneyim sunuyor. Geniş bir hacme sahip olan model, adeta üzerinizdeki ağırlığı hafifletiyor. Uzun süre boyunca sırtınızda çantayla gezebilmenize imkân tanıyor.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Eastpak Padded Pak'r Placed Leaves sırt çantası, ayarlanabilir omuz askıları sayesinde farklı vücut tipine sahip kişilerin kullanabileceği bir çanta profili çiziyor. Ayrıca çantanın doğru konumda kullanılması vücuda aktarılan yükü azaltarak iskelet sağlığının korunmasına yardımcı oluyor.

Polyester Kullanımının Avantajları

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanıp üretilen Eastpak Padded Pak'r Placed Leaves sırt çantası, malzeme yapısı ile kullanıcıları memnun ediyor. Verdiği hissiyatla özel hissettiren model, dayanıklı malzeme tercihi ile uzun bir kullanım ömrü vadediyor. Polyester ağırlıklı malzeme tercihi çantanın kırışmasını engelliyor ve makinede yıkanabilmesine imkân tanıyor.

Laptop Bölmesi

Eastpak Padded Pak'r Placed Leaves sırt çantası sahip olduğu özelliklerle farklı kullanım şekillerine açık bir model olarak dikkat çekiyor. Dileyen seyahate giderken dileyen de okula giderken çantayı kullanabiliyor. Arka gözde yer alan laptop bölmesi ise teknolojik aletlerin tüm bu kullanımlarda güvenli bir şekilde taşınabilmesini sağlıyor.

Farklı Taşıma Şekillerine Uygun Çanta Dizaynı

Dolgulu askıları ile sırtta taşımaya uygun bir model olan Eastpak Padded Pak'r Placed Leaves sırt çantası, farklı taşıma şekillerini de kullanıcıların kullanımına sunuyor. Ürünün üst kısmında yer alan taşıma sapı arzu etmeniz durumunda çantayı elinizde taşıyabilmenizi sağlıyor.

Teknik Özellikler

  • Marka: Eastpak
  • Model: Padded Pak'r Placed Leaves
  • En x Yükseklik x Derinlik: 30 x 40 x 18 cm
  • Hacim: 24 Litre
  • Ağırlık: 380 gr
  • Kumaş: Polyester

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.