Eastpak Compact Spor Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

%100 Vegan Spor Çantası

İçeriğinde hiçbir hayvansal kökenli malzeme bulunmayan Eastpak Compact spor çantasının astarı dahil tüm kumaş kısımları geri dönüştürülebilir polyester malzemeden üretilmiştir. Bu malzeme aynı zamanda çantaya yüksek taşıma kapasitesi ve uzun kullanım ömrü sağlar.

Çıkarılabilir Taşıma Kulpu

Eastpak çantanızın askılarını velkro özellikli kulpu ile bir arada tutabilir, köpük dolgulu olan bu kulp sayesinde ağır eşyalarınızı elleriniz yorulmadan taşıyabilirsiniz.

Çift Yönlü Fermuar Özelliği

Ana bölmesindeki çift yönlü fermuar ile bölmenin iki yönden de açılabilmesini sağlayan Eastpak Compact eşyalarınızı kolayca yerleştirebilir, çantanızı pratik bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Su Geçirmeyen Çanta Avantajı

Su geçirmez kumaşlardan üretilen Eastpak spor çantası kaliteli bir görüntü ve dokuya sahiptir. Gittiğiniz yerlere ve kıyafetlerinize tam uyum sağlayabilecek özellikte olan bu ürün aynı zamanda taşıdığınız eşyaları su ve nemden korur.

Pratik Kullanım Sunan Tutma Halkaları

Ürünün tüm fermuarlarında bulunan geniş tutma halkaları sayesinde fermuarları tek parmağınızla kavrayabilir, eldiven takarken veya elleriniz doluyken de çantanızı kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz.
 

Kullanışlı Çanta Bölmeleri

Eastpak Compact çantanın ana bölmesinde ek bir gizli bölme bulunur. Önemli eşyalarınızı bu fermuarlı bölmede güvenle taşıyabilir, kağıt ve belgelerinizi bükülmekten koruyabilirsiniz. Ürünün ön yüzeyinde bulunan dış bölmede ise sık kullandığınız eşyaları taşıyabilirsiniz.

Ayarlanabilen Çapraz Askı

Compact çantada bulunan çapraz askıyı kullanarak ürünü omuzunuzda taşıyabilirsiniz. Kaymayı önleyen özel dokusu ve dolgulu olması sayesinde uzun süreli kullanımlarda konfor sağlayan bu askının boyunu kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Fonksiyonel Kullanım Sunan Eastpak

24 litrelik hacmi, elde ve omuzda taşınabilmesi ve şık görünümü ile pek çok alanda kullanılmaya uygun olan Eastpak çanta ile çeşitli outdoor aktivitelerine katılabilir, uzun ve kısa süreli seyahatlerinizde bu çantayı kullanabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Yüksekliği: 23 cm
  • Genişliği: 44 cm
  • Derinliği: 21 cm
  • Malzeme: Polyester
  • Hacim: 24 lt
  • Ağırlık: 625 gram

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.