Eastpak Bartech Omuz Notebook Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eastpak Bartech’in Çok Yönlü Kullanımı

Eastpak Bartech laptop çantası , omuz askılı modern tasarıma sahip dayanıklı bir çantadır. Taşıma kapasitesi hem hacim hem de ebat olarak oldukça geniş üretilir. Bu sayede laptop ve evraklarınızı aynı anda taşıyabilirsiniz.

Eastpak’ın İşlevsel Omuzu Askılı Notebook Çantası

Laptop çantası hem elde hem de omuzda taşımak için tasarlanmıştır. İçerisine yerleştirildiğiniz eşyanın ağırlığına göre dilediğiniz şekilde taşıyabilir, iki omuzuna da rahatlıkla asabilirsiniz. Bu sayede yükü eşit şekilde dağıtarak konforlu kullanım sağlayabilirsiniz

Seyahat Dostu İç Bölmeler

Eastpak notebook çantasının tüm çanta tasarımlarında olduğu gibi birçok iç bölmesi ve cebi vardır. Bu ceplerin birkaçı fermuarlı, biri file, diğerleri ise açık ve dar bir formdadır.. Böylece kalemlerinizi, dosyalarınızı, elektronik eşyalarınızı ve ihtiyaç duyabileceğiniz küçük ebatlı tüm eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Korumalı Laptop Bölmesi

Eastpak Bartech’in ana bölmesi taşınabilir bilgisayarınızı yıpranmalara karşı korumak için pedlerle donatılmıştır.  Bu pedler laptopunuzu çanta içindeki eşyalardan ve dışarıdan gelebilecek darbelerden korumaya yardımcı olur.

Herkese Uygun Ayarlanabilir Kayış Tasarımı

Elde veya omuzda taşıyabileceğiniz bu çanta, ayarlanabilir ve dayanıklı kayışı ile fiziksel özelliklerinize uyum sağlar ve böylece konforlu kullanım avantajı sunar. Dilerseniz omuz askılarını çıkarıp sadece taşıma sapları ile de kullanabilirsiniz.

Geniş Boyutlarıyla Kullanışlı Bilgisayar Bölmesi

Çantanın arka kısmında kalan geniş bölmeye 15 inç dahil tüm taşınabilir bilgisayarlarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Ayrıca 15 inç laptopla birlikte ana bölmeye evraklarınızı ya da tablet, iPad gibi akıllı cihazlarınızı yerleştirebilirsiniz.

Konforunuzu Önemseyen Dolgulu Çekme Halkaları

Taşıma saplarında istediğiniz zaman takıp-çıkarabileceğiniz dolgulu destek pedleri bulunur.

Onarım Gücüne Sahip Kumaş Teknolojisi

%100 naylon içerikli, imperteks kumaş, yırtılma, sökülme yıpranmaya karşı oldukça dayanıklı bir malzemedir. Ayrıca waterproof özelliği sayesinde su ve neme karşı korumalıdır.

Genel Özellikler

  • Omuz askısı tipi: Çıkarılabilir ve ayarlanabilir
  • Yüksekliği: 27.5cm
  • Genişliği: 38 cm
  • Derinliği: 10,5 cm
  • Malzeme: Poliamid
  • Ağırlık: 545 gram
  • Dizüstü bilgisayar boyutu (maks.): 15 inç

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.