Bosch IXO VI Akülü Vidalama

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

LOYA MAKİNA SAN. VETİC.LTD.ŞTİ.-148717

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sonsuz Değişken Hız Kontrolü ile Kontrol Sizde

Bosch IXO VI, kullanışlı tork adaptörü ile size kolaylık sağlar. Cihazın değişken hız tetiğine uyguladığınız basınçla doğru orantılı olarak devir sayısı artar. Bu durum da ahşap gibi hassas yüzeylere doğru güç uygulamanıza yardımcı olur. Bu sayede yüzeyde herhangi bir hasar oluşma ihtimali ortadan kalkar. Ayrıca ürünün kontrolünü size bırakan mekanizması, özellikle küçük ve hasarlı vidaların sökülmesini kolaylaştırır.

Akü Seviyesinin Kontrolünü Sağlayan 3 LED’li Akü Göstergesi

Cihaz, 1.5 Ah kapasiteli dahili Lityum-iyon 3.6 V akü ile çalışır. Şarj gerektiğinde cihazın kablosu, tetiğin sapının tabanında bulunan USB bağlantı noktası aracılığıyla bağlanır. Şarj işlemi sırasında Bosch IXO VI’nın üzerindeki 3 LED’li akü göstergesi yeşil renkte yanar. Cihaz, tam pil kapasitesine ulaştığında bu ışık otomatik olarak kapanır. Akü seviyesi yüzde 30’un altına düştüğünde ise aynı ışık kırmızı renkle sizi haberdar eder.

Micro USB Şarj Kolaylığı

IXO VI’nın şarj istasyonu mevcuttur. Ancak, USB şarj kolaylığı sayesinde mevcut istasyonu yanınızda taşımanıza gerek kalmaz. Micro USB kablosunu bir prize, dizüstü bilgisayara veya herhangi bir adaptöre bağlayarak iki saat içerisinde cihazınızı tamamen şarj edebilirsiniz.


Güçlü Aydınlatma Sistemi

Bosch IXO VI akülü vidalama cihazı, geniş aydınlatma yapabileceğiniz, powerlight özelliğindeki LED’li sisteme sahiptir. Bu sistem, manyetik uç tutucuya ve altıgen sapa takılan lastik kapağın içine sabitlenmiştir. Bu durum da yeterli ışığın olmadığı ortamlarda bile rahat bir şekilde çalışabilmenizi sağlar. Ayrıca ışığın konumu, kauçuk kapak çıkarılarak, çevrilerek veya farklı bir açıya getirilerek hedeflenen vidanın daha iyi şekilde kontrol edilmesine yardımcı olur.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Pratik Uç Seti

Tüm vidalama işlerinize yardımcı olmak için tasarlanan ürün, 10 farklı uç setiyle birlikte satışa sunulur. Bu uçların takılması ve çıkarılması için özel bir prosedür gerekmez. Kullanmak istediğiniz ucu, altıgen şaftlı manyetik uç tutucuya doğru kaydırmanız, çalışmanızı tamamladıktan sonra da yerinden hafifçe oynatarak çıkarmanız yeterli olur. Çıkarılan ucu raftaki yuvasına yerleştirerek, bir sonraki kullanıma kadar rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

Evdeki Her İşi Kolaylaştıran Çok Yönlü Kullanım İmkânı

Mobilyaları kurmak, rafları sabitlemek, elektrikli eşyaların montajını yapmak Bosch IXO VI’nın sunduğu kullanım fonksiyonları sayesinde kolay hale gelir. Ayrıca ürünü, çeşitli opsiyonel aksesuarlarıyla da kullanabilirsiniz. Bu aksesuarların başında kesme ataşmanı ön plana çıkar. İstediğiniz takdirde cihaza ek olarak satın alabileceğiniz bu ataşmanı cihaza kolaylıkla entegre edebilirsiniz. Ardından da PVC, karton, deri veya kumaşı cihazla saniyeler içerisinde kesebilirsiniz. Bununla birlikte, arzu ettiğinizde satın alabileceğiniz fırça aparatı, tirbüşon ve fan ataşmanları da mevcuttur.

Saklama Kutusu ile Her Şey Elinizin Altında

Ev işlerinize yardımcı olacak bu cihazın tüm aksesuarlarının bir arada tutulmasını sağlayan metalin kutusu da mevcuttur. Kutunun iç kısmında aksesuarları gruplandırarak saklayabileceğiniz alanlar bulunur.

Kompakt Tasarımdan Gelen Konfor

Rahat tutuş sağlayan ünitesi, Bosch IXO VI’yı rahatlıkla kontrol etmenize yardımcı olur. Ayrıca ürün, Lityum İyon aküsünün de etkisiyle sadece 0,3 kg ağırlığındadır. Kompakt tasarımı sayesinde cihazı kullanarak, ulaşılması zor olan yüksek yerlerdeki işlerinizi bile rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Lityum İyon, en güçlü akü çeşitlerinden birisidir. Depolama süresini de uzun süre koruduğu için çalışmalarınız kesintiye uğramaz.

Özellikler

 • Marka: Bosch
 • Model: IXO VI
 • Ürün Ağırlığı: 0,35 kg
 • Ürün Boyutları (U X G X Y): 155 x 48 x 126 cm
 • Akü Gerilimi: 3,6 V
 • Akü Kapasitesi: 1,5 Ah
 • Rölanti Devir Sayısı: 215 dev/dk.
 • Maks. Tork (yumuşak/sert): 3 / 4,5 Nm
 • Şarj Süresi: 2 saat
 • Mandren: Altıgen bağlantılı uç tutucu
 • Vida Çapı (maks.): 5 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
IXO 6 CLASSİC AKÜLÜ VİDALAMA MAKİNESİ
Üretim Yeri
Almanya
Orıjınal Renk
YESIL
Ana Renk
YESIL
Renk
YESIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok