Bosch EasyAquatak 120 Bar Basınçlı Yıkama Makinesi 1500W

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

FUNDA ERTUĞRUL-137838

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Değiştirilebilir Nozul Kolaylığı

Bosch EasyAquatak 120 yüksek basınçlı temizleyiciyi kullanırken belirli bir duruma mükemmel şekilde uyum sağlamak için birkaç tip nozul kullanabilirsiniz. Bahçe mobilyalarını, terasları ve arabayı kolayca ve hızlı bir şekilde temizleyebileceğiniz değişken bir fan nozulu veya döner nozul bulunmaktadır.

Deterjan Kapasitesi ve Kullanımı

450 ml hacme sahip sıvı haznesi deterjan uygulamak için mükemmeldir. Yüksek basınçlı ağızlık ise her durumda hızlı ve hassas temizlik için deterjanın otomatik olarak uygulanmasını sağlar.

Saatte Maksimum 350 Litre

120 bar basınç ve maksimum 350 l/saat debi ile çalışır. Su depolarından pompalamak için kendinden emiş özelliği ve 5 m uzunluğunda dayanıklı PVC hortumu bulunmaktadır.

Kolay Kullanım ve Saklama

Pratik kullanım için uzun hortumu, küçük alanlara sığabilen farklı uçları mevcuttur. Tüm parçaları üzerinde durabilen basınçlı temizleyici az yer kaplar ve depoda, garajda, merdiven altında rahatlıkla saklanabilir.

Bosch EasyAquatak ile 120 Bar Basınç

EasyAquatak 120 yüksek basınçlı temizleyici, arabaları ve çeşitli bahçe aksesuarlarını fazla efor sarf etmeden temizlemenize olanak tanır. Belirli bir temizlik türü için farklı tipte nozullar vardır ve pratik tutucular, tabancayı ve diğer aksesuarları doğrudan temizleyicinin gövdesine yerleştirmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BOSCH EASYAQUATAK 120 BAR BASINÇLI YIKAMA MAKİNESİ 1500W
Üretim Yeri
ALMANYA
Orıjınal Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok