Bosch Atino Çizgi Lazeri

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Minimum Hata Payı

İç ve dış mekânlarda kullanıma uygun olan Atino, duvar üzerinde yaptığınız tüm dekorasyon, tadilat, yapı ve onarım işleri için elverişlidir. LED işaret ışığı sayesinde istediğiniz açıda (0°, 90°, 180°, 270°) yatay ve dikey hizalama yapabilir, duvar üzerine doğrusal sanal çizgi çizebilirsiniz. Resim, raf, tablo, ayna gibi birçok farklı eşyayı kusursuz şekilde duvara asabilir, hassas çizim özelliği sayesinde hata payını minimuma düşürebilirsiniz.


Tek Başına Kusursuz Sonuç

Çok yönlü kullanımı ile ön plana çıkan Atino çizgi lazeri, duvar üzerinde yapılan tüm hizalama ve ölçüm işlemlerini pratik şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Fonksiyonel özelliklere sahip cihaz son teknoloji ile kullanıcıları buluşturur. Yapı, tadilat ve onarım işlemlerinin tümünde yardım almadan işlerinizi tamamlayabilir, duvara hizalama sürecini başarı ile tamamlayabilirsiniz.


Farklı Yüzeylere Kolay Sabitleme

Yüzey dokusuna bağlı olarak kullanıcısına farklı sabitleme alternatifleri sunan Atino çizgi lazeri, fayans ve mermer gibi pürüzsüz yüzeyler için özel jel pedine sahiptir. Kaygan ve pürüzsüz yüzeylere sabitleme sağlayan jel pedi yıkanabilir özelliği ile kullanıcısına avantaj sağlar. Jel ped, cihazı duvar yüzeyine esnek olarak tutturur. Cihazı güçlü şekilde duvara sabitleyebilir, lazer ışınlarını dilediğiniz düzlüğe kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.


Pürüzlü Duvara Sabitleme Pimi

Kaba, pürüzlü ve duvar kâğıdı ile kaplanmış yüzeyler için ise sabitleme pimlerini değerlendirebilirsiniz. Özellikle dış mekânlarda yapılan çalışmalarda büyük kolaylık sağlayan ekipmanları kolay şekilde takıp çıkarabilirsiniz. Farklı çalışmalar için kullanabileceğiniz cihaz 1,5 m uzunluğundaki entegre şerit metresi ile ölçüm sırasında birçok işlemi bir arada tamamlamanıza yardımcı olur.


İşlerinizde Hız Kazanın

Duvar üzerinde yaptığınız işlemlerde hız kazanmanıza yardımcı olan cihaz ile zamandan tasarruf elde edebilirsiniz. Kompakt tasarıma sahip Atino çizgi lazeri hafif ağırlığı sayesinde çalışmalarınızda konfor sağlar. Minimal ebatlarına kıyasla yüksek performans sunan çizgi lazeri kolay kullanıma sahiptir. Cihazı duvara sabitleyerek asma noktalarını zahmetsizce belirleyebilir, tüm işlemleri dakikalar içinde tamamlayabilirsiniz.


Fonksiyonel Detaylar

Atino çizgi lazerini üzerinde yer alan tek tuş ile kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Hassas hizalamalar için anlaşılır LED göstergesi sunan cihaz, referans noktasını rahat şekilde belirlemenize yardımcı olur. Özel bölmesi sayesinde başlangıç noktasını kalem ile işaretleyebilirsiniz. Hizalama işlemi tamamlandığında yeşil ışık ile uyarı verir.


Hassas Ayarlama

Duvara obje asma işlemlerini oldukça pratik hale getiren cihaz, her açıdan düşünülmüş teknik özellikleriyle beğeni toplar. Dilediğiniz objeyi duvar üzerine en düz şekilde asabilir, tüm işlemleri tek başınıza halledebilirsiniz. Lazer çizgisinde +/-0,3° hassasiyet sunan cihaz, kusursuz düz çizgiler için oldukça idealdir.


Her Yerde Sizinle

Atino çizgi lazeri kolay şekilde takılıp çıkarılabilen aparatlara sahiptir. Jel pedi, duvar pimi ve koruma kapağı parçalarını pratik şekilde cihaza yerleştirebilir, farklı işlemler için değişiklikleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Pil ile işlevsel hale gelen çizgi lazerini kablo derdi olmadan kullanabilir, gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Özellikler

  • Çalışma aralığı, lazer çizgisi: 1,7 m
  • Çalışma aralığı, bant ölçüsü: 1,5 m
  • Lazer diyodu: 630 – 650 nm
  • Lazer sınıfı: 2
  • Hassaslık, değer: ±0.3 °
  • Ağırlık: 0,26 kg
  • Batarya: 1 x 1,5 V LR6 (AA)
  • Alet boyutları (U x G x Y): 124 x 115 x 62 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ATİNO ÇİZGİ LAZERİ
Üretim Yeri
Almanya
Orıjınal Renk
YESIL
Ana Renk
YESIL
Renk
YESIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok