Arnica GH21031 Prokit 444 Mini Mutfak Robotu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 07.05.2022
RENK

FEMAR ELEKTRİKLİ EVALET İNŞ GIDA İNTERNMAĞ SAN VE TİC LT ŞT-138687

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Arnica Prokit Mini ile Zaman Tasarrufu

Minimal tasarıma sahip Arnica mutfak robotu kesme, rendeleme, karıştırma ve parçalama gibi temel mutfak işlerini kısa sürede ve zahmetsiz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur.

Kolay Kullanım Sağlayan Yüksek Motor Gücü

Cihazın tüm işlevlerini mükemmel bir şekilde yerine getirmesini sağlayan 600 Watt motor gücü,  yiyecekleri saniyeler içerisinde istediğiniz kıvamda ve boyutta hazırlamanızı sağlar.

Her Yiyecek Türü için Farklı Hız Kademeleri

Arnica Prokit Mini mutfak robotunda 2 farklı hız kademesi bulunur. Bu sayede farklı kıvamda ve sertlikte meyve-sebze çeşitlerini dilediğiniz gibi hazırlayabilir, kısa sürede lezzetli yemekler yapabilirsiniz.

Gıdaya Uygun Paslanmaz Çelik Bıçak

Doğrayıcı haznesinde bulunan bıçaklar paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır ve oldukça keskindir. Çelik olduğu için gıdayla temasa uygundur ve uzun yıllar formunu korur.

Hamur Karıştırıcı ile Pastane Tadında Yiyecekler

Hamur karıştırma aparatı ile birlikte gelen mutfak robotu, poğaça, ekmek, börek ve içli köfte gibi uzun süre yoğurma gerektiren yiyecekleri sizin için pürüzsüz hazırlar. Böylece efor sarf etmeden  tüm hamur işlerini pratik bir şekilde hazırlayabilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Lezzetli Salatalar için Doğrayıcı Hazne

Rende ve doğrayıcı haznesi ile sebze ve meyveleri ister küçük dilimler ister püre haline getirebilir, çeşitli meyve ve sebze salataları hazırlayabilirsiniz. Ayrıca çelik bıçaklar sayesinde ceviz, fındık ve fıstık gibi yemişleri de parçalayabilirsiniz.

Tüm Yiyecekleri Tek Seferde Hazırlayan Geniş Hazne

1000 ml kapasiteli geniş bir doğrama ve yoğurma haznesine sahip mini mutfak robotu, geniş aileler için de idealdir.  Birkaç porsiyon yiyeceği bir kerede doğrar, parçalar ve rendeler.

Pürüzsüz Pasta Kreması için Çırpıcı

Pastacı kreması veya yoğun kıvam almasını istediğiniz sıvı gıda malzemelerini çırpıcı ve hız kademeleri sayesinde hemen hazır hale getirebilir, lezzetli tatlı ve pastalar yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Güç: 600 W
  • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 1000 ml
  • Hız Kademesi: 2
  • Pulse: Evet
  • Hamur Karıştırıcı
  • Otomatik Emniyet Sistemi


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.