Arnica GH21030 Prokit 444 Mini Mutfak Robotu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Öğütme Performansı

600 W motor gücü sayesinde öğütmeden dilimlemeye kadar tüm işlemleri performans kaybı olmaksızın gerçekleştirir. Yoğun kullanıma da uygun olan mutfak robotu sayesinde çok miktarda gıda hazırlayabilirsiniz.

Çift Hız Ayarı ve Pulse Özelliği

2 farklı hız kademesi sayesinde gıdaları dilediğiniz boyutta ve dilediğiniz sürede öğütebilirsiniz. Ayrıca hız ayar kadranının sonunda yer alan Pulse kademesi sayesinde yiyeceklerin daha güçlü ve hızlı parçalanmasını sağlayabilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım Sağlayan Tasarım

Mutfakta geçirdiğiniz zamanı azaltmayı hedefleyen Arnica GH21030 Prokit 444 mini mutfak robotu, dilimleme, parçalama ve hamur karıştırma işlerinin tamamını tek başına yapar. Bu sayede her bir iş için farklı cihaz satın almak zorunda kalmazsınız. 

Geniş Doğrayıcı Hazne ile Zaman Tasarrufu

Minimal tasarımına rağmen 1000 ml kapasiteye sahip doğrama haznesine sahiptir. Bu sayede yeteri miktarda gıdayı zaman kaybetmeden doğrayabilir, karıştırabilir veya öğütebilirsiniz.

Emniyet Kilit Sistemi Sayesinde Güvenli Kullanım

Doğrayıcı hazne kapatıldıktan sonra çevrilerek kilitlenebilir özelliktedir. Bu emniyet sistemi sayesinde yoğun doğrama ve öğütme yapılırken cihazın açılması önlenerek güvenli bir kullanım sağlanır.

Kolay Temizlenebilir Parçalar

Elde veya bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olan doğrayıcı hazne, bıçaklar, hazne kapağı ve hamur yoğurma aparatı, hijyenik ve zahmetsiz bir kullanım sunar.

Yer Kaplamayan Minimal Tasarım

Sade tasarımı hemen her mutfak dekorasyonuna uyum sağlayan başarılı cihaz, minimal tasarımı sayesinde saklama kolaylığı da sunar. Bu sayede, cihazı tezgah üstünde konumlandırılabilir, kullanmayacağınız zamanda çekmece ve dolapta rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım Sunan Dayanıklı Malzeme

Darbe ve çizilmelere karşı dirençli malzemeden üretilen ve yoğun kullanıma uygun olan Arnica GH21030 Prokit 444 mini mutfak robotu, kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar yüksek performans vadeder.

Teknik Özellikler

  • Güç: 600 W
  • Hız Kademesi: 2
  • Doğrayıcı Hazne: 1000 ml
  • Ağırlık: 2500 gr
  • Gövde Malzemesi: Plastik
  • Emniyet Kilidi: Var
  • Kaydırmaz Ayak: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.