Altus AL 565 G Ocaklı Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İşlevsel Kullanıcı Deneyimi

Pişirmeye ilgili tüm ihtiyaçlarınız için etkili çözümler sunar. Turbo fırın ve LPG’li ocak deneyimini bir arada sunan model, güçlü performansıyla aynı anda birden fazla yemek pişirmenize aracılık eder.

Aynı Anda Dört Ocak Yemeği

Üçü gazlı ve biri elektrikli olmak üzere dört ocak gözü bulunur. Gazlı ocak gözleri farklı alev şiddetleriyle her yiyecek türü ve pişirme kabı için uygun pişirme deneyiminin kapısını aralar ve aynı anda dört yemek birden pişirebilir.

Geniş Fırın Hacmi

Fırın bölmesi 65 litrelik hacme sahiptir. Kutu içeriğinde birer adet standart ve derin tepsi ile tel ızgara bulunur. Kek, börek, et ve balık yemeklerini kolaylıkla pişirebilen fırın bölmesi, turbo fırın olarak tasarlanır.

Pratik Kullanım Özellikleri

Kontrol panelinde yer alan düğmeler aracılığıyla kolaylıkla kullanılır. Manuel kontrol mekanizmasına sahip olan ocaklı fırın, pratik kullanıcı deneyimine katkıda bulunur.

Yoğurt Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Fırın bölmesi tam kıvamında yoğurt yapabileceğiniz tasarımıyla kullanıcılardan tam not alır. Fırın yoğurt mayalamak için ideal ortam koşullarını yaratır.

Altus AL 565 G ile Lezzetli Börekler

Börek pişirme deneyimini üst seviyeye taşıyan börek fonksiyonuyla donatılır. Fonksiyon düğmesi üzerine hızlı özellik olarak eklenen fonksiyonda börekleriniz Altus Ar-Ge biriminin belirlediği en ideal fonksiyon ve sıcaklık değerlerinde pişer.

Hijyenik Kullanım Avantajı

Kolay temizlenebilen, sağlıklı ve dayanıklı materyallerden tasarlanır. Uzun yıllar güvenli biçimde kullanabileceğiniz ocaklı fırının temizliği çok kolaydır. Model az miktarda deterjan ve süngerli bez yardımıyla zahmetsizce temizlenebilir.

Modern Tasarım

Şık ve modern tasarımıyla mutfaklarınızın mevcut dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlar. Model standart boyutlarıyla fırın için ayrılan yere rahatlıkla konumlandırılır.

Teknik Özellikler

  • Marka: Altus
  • Model: AL 565 G
  • Ürün tipi: Solo, ocaklı fırın
  • Toplam elektrik gücü: 2900 W
  • Enerji sınıfı: A
  • Fırın tipi: Turbo
  • Ocak tipi: Elektrikli ve gazlı ocak
  • Pişirme bölmesi hacmi: 65 lt
  • Boyut: 85 x 60 x 60 (Y x G x D) cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.