Profilo FRTA122S Ankastre Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Pişirme Teknolojileri ile Profilo Ankastre Fırın

Altı pişirme programı ve ısı ayarları ile zahmetsiz pişirme seçenekleri sunan Profilo fırın, lezzetli ve tam kıvamında yemekler hazırlamanıza yardımcı olur.

İdeal Pişirme Ortamı Sağlayan Fanlar

Fanlı bir sistem kullanarak cihaz içindeki sıcaklığın her yere eşit olarak dağılmasına imkân verirken nem seviyesini koruyan 3D sıcak hava özelliği, yemek ve hamur işlerinizin optimum koşulda pişmesini sağlar.

Fonksiyonel Kullanım Sunan Sıcaklık Aralığı

Minimum 50 derece ile çalışan Profilo fırını kullanarak ev yapımı yoğurt ve hamurlarınızı mayalayabilir 275 dereceye kadar yükseltilebilen sıcaklık ayarı sayesinde mükemmel ızgaralar hazırlayabilirsiniz.

Geniş Hacimli Ankastre Fırın Avantajı

66 litrelik iç hacmi ile birden fazla yemeği tek seferde pişirebilen Profilo fırın, geniş aileler için idealdir. Ürün ile birlikte gelen 2 tepsi ve 1 ızgarayı aynı anda kullanabilir, enerji ve zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Çıkarılabilen Cam Ön Kapak

Kapağındaki cam paneli kolaylıkla çıkarılıp takılabilen bu ürünün kapağını pratik bir şekilde temizleyebilir, yemeklerinizin pişme durumunu her zaman net olarak göstermesini sağlayabilirsiniz.

Kolay Kullanımlı Kontrol Paneli

Fırının ön yüzünde bulunan LED ekran ile cihazın durumunu takip edebilir, dokunmatik olan kontrol paneli sayesinde sıcaklık ayarı, pişirme modu ve süresi gibi pek çok ayarlamayı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Isınmayan Ön kapak

Çift katmanlı özel tasarımı sayesinde fırının çalışma ısısından mümkün olduğu kadar az etkilenen ön kapak, cihazı en yüksek sıcaklık ayarında kullansanız bile sadece 50 dereceye kadar ısınır.

Güvenli Kullanım için Çocuk Kilidi

Profilo fırında bulunan çocuk kilidi, miniklerin fırın düğmeleri ve dokunmatik ekran ile oynayarak seçili ayarları değiştirmelerini önler. Güvenli kullanım sağlayan bu özellik, aynı zamanda pişmekte olan yiyeceklerinizi ve fırının kullanım ömrünü korur.

Teknik Özellikler

 • Fırın Tipi: Ankastre
 • Hacim: 66 lt
 • Enerji Sınıfı: A
 • Yükseklik: 595 mm
 • Genişlik: 594 mm
 • Derinlik: 548 mm
 • Ağırlık: 32 kg
 • Kapak Sayısı: 1
 • Zamanlayıcı: Var
 • Izgara: Var
 • Aydınlatma: Var
 • Saat: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.