Sepet 0

Siemens Ankastre Mikrodalga Fırınlar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1549 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Siemens Ankastre Mikrodalga Fırın

Ankastre mutfak dolapları ile kullanıma uygun olan Siemens ankastre mikrodalga fırınlar, yeni nesil teknolojilerle desteklendiği için ayrıcalıklı bir kullanım süreci sunar. Zengin kapasite seçenekleriyle benzerlerinden ayrılan Siemens ankastre mikrodalga fırın modelleri, buz çözme, ısıtma ve pişirme fonksiyonları sayesinde yemek hazırlama süreçlerinin kısalmasına yardımcı olur. Klasik fırınlara kıyasla farklı bir çalışma prensibine sahip olan Siemens ankastre mikrodalga fırınlar, pek çok mikrodalga fırında bulunmayan ızgara ve kızartma fonksiyonlarıyla dikkat çeker. Çok yönlü kullanımı destekleyen bu pişirme seçenekleri sayesinde çok sayıda tarifi tek bir cihazla hazırlamak mümkün olur. Ankastre dolap modüllerine monte edilerek kullanılan başarılı cihazlar, kapasite değişiklikleri nedeniyle farklı ölçülerde üretilse de yüksek uyumluluğa sahiptir. Mevcut modüllere uygun ölçüde Siemens ankastre mikrodalga fırın tercih edildiğinde hem kurulum kolaylaşır hem de görsel açıdan bütünlük sağlanmış olur. Siemens ankastre mikrodalga fırın modelleri, zengin tasarım ve renk seçenekleri sayesinde mutfaklardaki diğer cihazlarla uyumlu bir görünüm sunarken aynı zamanda mutfak dekorasyonuna da katkı sağlar.

Zahmetsiz Kullanım Sağlayan Siemens Ankastre Mikrodalga Fırın Özellikleri

Yiyecek ve içecekleri çok kısa bir süre içinde ısıtma imkânı sunan ankastre mikrodalga fırınlar, Siemens markasının yorumuyla kullanıcılara sunulur. Modern teknolojilerle desteklendiği için çok yönlü çalışan Siemens ankastre mikrodalga modelleri, pişirme yapabilmesiyle dikkat çeker. Klasik mikrodalga teknolojisinin yanı sıra ızgara eklentisi ve fan desteğine de sahip olan bazı Siemens ankastre mikrodalga fırın modelleri, ek bir pişirme gereci satın alma ihtiyacını ortadan kaldıracak kadar fonksiyoneldir. 15’e varan işlev sayısıyla benzerlerinden ayrılan Siemens ankastre mikrodalga fırınlar, 4D pişirme adı verilen özel bir program sayesinde yiyeceklerin her tarafını eşit derecede pişirir. Bununla birlikte yeni nesil tasarımlarda yer verilen akıllı sensörler, yiyeceklerin ağırlığına göre pişirme ısısını otomatik olarak algılar ve yiyeceklerin ideal pişme derecesine ulaştığını algılar. Bunun sonucunda da hem sesli uyarı verir hem de fırının çalışmasını durdurur. Böylece fırında unutulan yiyeceklerin çok pişmesi veya yanması gibi sorunlar ortadan kalkar. Üstelik Siemens ankastre mikrodalga fırınlar, ActiveClean adı verilen özel bir teknoloji sayesinde sıçrayan yemek partiküllerinin inatçı lekelere dönüşmesini engeller. Isıtma veya pişirme sırasında fırının iç haznesine sıçrayan yemek partiküller, anında küle dönüşür. Bunun gibi birçok avantaj sunan Siemens ankastre mikrodalga fırın modelleri, Siemens Home Connect adlı mobil uygulama sayesinde uzaktan da kontrol edilebilir.

Avantajlı Fonksiyonlarıyla Siemens Ankastre Mikrodalga Fırın Modelleri

Zengin model seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan Siemens ankastre mikrodalga fırınlar, fonksiyon sayısı, pişirme teknolojisi, kapasite ve ölçüler açısından ihtiyaca uygun cihazı bulma kolaylığı sağlar. Yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip olan modellerinde her bir cihaz farklı bir özelliğiyle öne çıkar. Bunlardan biri de Inverter teknolojisine sahip olan Siemens BE555LMS0 iQ500 ​ankastre mikrodalga fırın modelidir. 20 litrelik iç hacme sahip olan bu modelde uzun pişirme programları tercih edildiğinde devreye giren Inverter teknolojisi, güç tüketimini otomatik olarak 600 W’a ayarlar. Böylece minimum enerji tüketimi sağlanmış olur. Genel olarak çok sayıda defrost ve pişirme programına yer verilen Siemens ankastre mikrodalga fırın modellerinin bazılarında ise klasik fırınlarda olduğu gibi üst panelde ızgaralar yer alır. Kuvars ızgara olarak adlandırılan bu ısıtma elemanları sayesinde yiyeceklerin tıpkı fırındaymış gibi pişirilmesi mümkün olur. Izgara fonksiyonuna sahip olan Siemens ankastre mikrodalga fırın modellerinde döner cam tablanın yanı sıra ızgara teli aksesuarı da vardır. Siemens ankastre mikrodalga fırın modellerinde dikkat çeken bir diğer ayrıntıyı ise kontrol panelleridir. TFT ekrana yer verilen bu panellerde dokunmatik tuşlar veya ayar kadranları bulunur. Sezgisel dijital ekran hem program seçimi hem de ayarların özelleştirilmesi açısından büyük bir kolaylık sağlarken aynı zamanda mevcut durumun takip edilmesine de olanak tanır.

Farklı Kapasitelere Sahip Siemens Ankastre Mikrodalga Fırınlar

Hem ölçü hem de kapasite açısından farklı seçenekler sunan Siemens ankastre mikrodalga fırınlar, 17 ile 25 arasında değişen iç hacme sahiptir. Siemens BF520LMR0 iQ300 20 lt ankastre mikrodalga fırın ise ortalama iç hacim ile en sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Yükseklik açısından 28 cm ve 38 cm seçenekleri sunan başarılı cihazların derinliği ortalama 32 cm, genişlikleri ise yaklaşık 60 cm'dir. Siemens ankastre mikrodalga ölçüleri model bazında milimetrik olarak değişse de genellikle ankastre modüllere uygundur. Ancak satın almadan önce tıpkı ürün özellikleri gibi ölçülere de dikkat etmekte fayda vardır. Paslanmaz çelik iç yüzey ve temperli ön cam sayesinde kolay deforme olmayan Siemens ankastre mikrodalga fırınlar, tasarım ve renk seçenekleriyle de dikkat çeker. Inox ve temperli cam kullanılan başarılı cihazlar modern görünümleriyle mutfaklara şıklık katar. Bununla birlikte retro dekorasyon tarzının tercih edildiği mutfaklar için retro görünümlü Siemens ankastre mikrodalga fırın modelleri de üretilir. Nostaljik görünümlü olan cihazlarda dokunmatik kontrol panelinin yanı sıra ayar kadranları da bulunur.

Turkcell Pasaj Ayrıcalıklarıyla Siemens Ankastre Mikrodalga Fırın Fiyatları

Enerji tasarruflu bir kullanım süreci sağlaması için Inverter teknolojisine yer verilen Siemens ankastre mikrodalga fırınlar, mümkün olan en ideal pişirmeyi ve ısıtmayı yapacak niteliktedir. Paslanmaz çelik iç yüzeyleri hem ısının korunmasına yardımcı olur hem de kolay deforme olmadığı için uzun ömürlü kullanımı destekl​​er. Genel olarak ulaşılabilir düzeyde olan Siemens ankastre mikrodalga fırın fiyatları, cihazın kapasitesine, defrost/pişirme programı sayısına, cihazın gücüne, kontrol paneli tipine ve tasarımına göre belirlenir. Ayrıca ek teknolojiler ve özel fonksiyonlar da Siemens ankastre mikrodalga fiyatları arasında farklılıklar olmasını sağlar. Zengin model seçenekleri sayesinde hemen herkesin kendine uygun bir cihaz bulabildiği Siemens ankastre mikrodalga fırın kategorisinde geniş bir fiyat aralığı söz konusudur. Güvenli ödeme seçenekleri, taksitli alışveriş avantajı, kampanya ve indirimler gibi Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla desteklenen Siemens ankastre mikrodalga fırın fiyatları, bütçe dostu koşullarda alışveriş yapma imkânı tanır. Siz de Siemens ankastre mikrodalga fırın modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız, Turkcell Pasaj’ın sunduğu avantajlardan faydalanarak ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Siemens ankastre mikrodalga fırın nasıl kullanılır?

Sezgisel TFT ekranlı ve dokunmatik tuşlu kontrol paneli sayesinde pratik bir kullanım süreci sağlayan Siemens ankastre mikrodalga fırınlar, kontrolü tamamen kullanıcılara bırakır. Kontrol panelde yer alan resimli seçenekler ise buz çözme, ısıtma, pişirme gibi aktiviteleri bilinçli olarak tercih etme avantajı sunar. Bu sayede Siemens ankastre mikrodalga fırın özelliklerinin tamamından faydalanmak mümkün olur.

Siemens ankastre mikrodalga fırın ile yemek pişirilir mi?

Ortalama 3 pişirme programı bulunan Siemens ankastre mikrodalga fırınlar, yemek pişirmek için de kullanılır. Özellikle buharlı pişirme fonksiyonuyla etten sebzeye pek çok yiyeceğin yağlı ve yağsız pişmesini sağlayan başarılı cihazlar arasında ızgara ve kızartma da yapabilen modeller bulunur.

Siemens ankastre fırınlarda ısı ayarı var mıdır?

Izgara özelliği bulunan modellerde ısı ayarı bulunur. Böylece kullanıcı yiyeceklerin pişme ısısını ve kızarma oranını rahatlıkla ayarlayabilir. Izgara özelliği bulunmayan modellerde ise çalışma gücü seçimi yer alır. Çalışma gücü arttıkça mikrodalga etkisi arttığı için yiyeceklerin ısınma/pişme süresi kısalır. Böylece kullanıcılar 90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 800 W ve 900 W gibi seçenekler arasından dilediğini tercih edebilir.

Siemens ankastre mikrodalga fırın nasıl temizlenir?

Siemens ankastre mikrodalga fırınlar, Active Clean teknolojisi sayesinde zahmetsiz bir temizlik süreci sağlar. Bu teknoloji, yemek artıklarının yüzeye yapışmayan küllere dönmesini sağlar. Böylece fırının iç yüzeyini nemli bir bezle dahi kolaylıkla temizlenebilir.

Daha Fazla