Maisto Tech Cyklone Attack 82101 Uzaktan Kumandalı Tank

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Maisto Tech Cyklone Attack Tank ile Muhteşem Bir Deneyime Hazır mısınız?

Dünyanın en önemli markalarından biri olan Maisto, uzaktan kumandalı araç modelleriyle de her çocuğun hayaline uygun ürünler tasarlar. Aynı zamanda tasarımlarıyla çocuklarınızın beceri koordinasyonunun gelişmesine de katkı sağlar. Detaylı tasarıma sahip bu araçlar, keskin dönüşleri ve göz alıcı tasarımıyla herkesi büyüler.

360 Derece Dönebilme

Maisto Tech Cyklone Attack 82101, özel lastik paletleri sayesinde yukarı ve aşağı tırmanmak için ihtiyaç duyduğu ekstra tutuşu sağlar. 40° 'ye kadar olan eğimleri kolaylıkla tırmanabilir; olduğu yerde 360 ° dönüşler yapabilir ve engellerin üzerinden geçebilir. Aynı zamanda tepe lambası sayesinde karanlık ortamlarda görüş kolaylığı sağlar.

Özellikler

  • 5 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.
Piller:
  • Araç 4 x AA 1,5V (dahil değil)
  • Kumanda 2 x AA 1,5V (dahil değil)
Kutu İçeriği
  • Araç x 1
  • Kumanda x 1
  • Kullanım Kılavuzu x 1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.