Galt Water Magic Şehirler Türkiye

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bitmeyen Boyama Kitabı

Water Magic boyama kitabının sihirli kalemini kullanarak çocuğunuz tüm sayfaları renklendirilebilir ve gizli objeleri ortaya çıkarabilir. Bu eğlenceli öğrenme sihrini yapmak için kalemi suyla doldurmanız ve kitabın özel sayfalarında gezdirmeniz yeterlidir. Belli bir süre sonra eski renksiz haline dönen Water Magic boyama kitabı tekrar tekrar boyayabilirsiniz. Türkiye şehirleri temalı kitabın her sayfasında Türkiye’nin öne çıkan 6 şehrinden birisine yer verilir. Bu sayede çocuğunuz özel sayfaları renklendirirken İzmir, Kapadokya ve Ankara gibi şehirlerin önemli özelliklerini ve tarihi yapılarını da keşfeder. 

Diğer Özellikler

  • Yaş Grubu: 3 yaş ve üzeri
  • Kitap ölçüleri: 21 x 15 cm
  • Sayfa Sayısı: 6

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.