Switel BC 200 Bebek Banyo Suyu Termometresi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bebeğinizi Doğru Isıda Yıkayın

Switel BC 200 su termometresi bebek banyo suyunun ısısını kolaylıkla tavsiye edilen sıcaklığa ayarlayabilmenizi sağlar. Bu sayede her defasında bebeğinizin hassas cildine uygun su sıcaklığını sağlamakta zorlanmazsınız.


Suya Dayanıklı Yapısıyla Uzun Süreli Kullanım

Switel figürlü banyo su termometresi dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Onunla çocuğunuzun banyo rutinini eğlenceli hale getirebilirsiniz.


Hem Termometre Hem Batmayan Banyo Oyuncağı

Switel su termometresinin suda batmama özelliği, onu kolaylıkla banyo oyuncağı olarak kullanabilmenize yarar. Bebeğiniz suyun içerisinde vakit geçirirken sıkılmadan banyo oyuncağı ile oynayabilir. Böylece bebeğiniz banyo yapmaya alışırken siz de rahat bir nefes alırsınız.


Otomatik Kapanma Özelliği

Üzerinde bulunan tuş ile açma kapama işlemi gerçekleştirilebilen Switel BC 200 bebek banyo termometresi, siz kapatmayı unutsanız bile belirli bir süre bekledikten sonra otomatik olarak kapanır.


Eğlenceli Su Kaplumbağası Figürünü

Switel BC 200 sıcak su termometresi sevimli bir kaplumbağa figürüne sahiptir. Bu figür, çocuğunuz hem dikkatini çeker hem de banyo keyfini eğlenceli hale getirir.


Dijital Gösterge Ekranı

Kaplumbağa figürü üzerinde yer alan mini ekran sayesinde suyun sıcaklığını kontrol edebilirsiniz. Dijital ekran özelliğine sahip olması sayesinde cihazın kullanımını pratik bir hale getirir.


Teknik Özellikler

  • Termometre
  • Suda yüzebilen banyo oyuncağı
  • Suya dayanıklı
  • Otomatik kapanan gösterge

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.