Switel BC 200 Bebek Banyo Suyu Termometresi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bebeğinizi Doğru Isıda Yıkayın

Switel BC 200 su termometresi bebek banyo suyunun ısısını kolaylıkla tavsiye edilen sıcaklığa ayarlayabilmenizi sağlar. Bu sayede her defasında bebeğinizin hassas cildine uygun su sıcaklığını sağlamakta zorlanmazsınız.


Suya Dayanıklı Yapısıyla Uzun Süreli Kullanım

Switel figürlü banyo su termometresi dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Onunla çocuğunuzun banyo rutinini eğlenceli hale getirebilirsiniz.


Hem Termometre Hem Batmayan Banyo Oyuncağı

Switel su termometresinin suda batmama özelliği, onu kolaylıkla banyo oyuncağı olarak kullanabilmenize yarar. Bebeğiniz suyun içerisinde vakit geçirirken sıkılmadan banyo oyuncağı ile oynayabilir. Böylece bebeğiniz banyo yapmaya alışırken siz de rahat bir nefes alırsınız.


Otomatik Kapanma Özelliği

Üzerinde bulunan tuş ile açma kapama işlemi gerçekleştirilebilen Switel BC 200 bebek banyo termometresi, siz kapatmayı unutsanız bile belirli bir süre bekledikten sonra otomatik olarak kapanır.


Eğlenceli Su Kaplumbağası Figürünü

Switel BC 200 sıcak su termometresi sevimli bir kaplumbağa figürüne sahiptir. Bu figür, çocuğunuz hem dikkatini çeker hem de banyo keyfini eğlenceli hale getirir.


Dijital Gösterge Ekranı

Kaplumbağa figürü üzerinde yer alan mini ekran sayesinde suyun sıcaklığını kontrol edebilirsiniz. Dijital ekran özelliğine sahip olması sayesinde cihazın kullanımını pratik bir hale getirir.


Teknik Özellikler

  • Termometre
  • Suda yüzebilen banyo oyuncağı
  • Suya dayanıklı
  • Otomatik kapanan gösterge

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BC 200
Üretim Yeri
Çin
Marka
SWİTEL
Ana Renk
TURUNCU
Renk
TURUNCU
Garanti Süresi
2 YIL
Sub Kategori
TDA
Marka
SWİTEL
Henüz yorum yok