Logitech MX Master 2S Kablosuz Mouse-Graphite

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kablo Karışıklığına Son Verir!

Donanımları ister ofiste, ister evde kullanıyor olun kabloya bağlı kalmak canınızı sıkabilir. Logitech MX Master 2S, kablosuz bağlantısıyla hareketi özgürleştirir ve sınırlayıcı durumları ortadan kaldırır.

Çoklu Ekranda Kullanım Seçeneği

Çalışırken aynı anda hem mail göndermek hem de projenizi tamamlamak için birden fazla ekran kullanıyorsanız MX Master 2S tam size göre! Üç bilgisayarda hareket ettirilebilir imleci kullanarak bilgisayarlar arası işlem yapabilir, projenizi hızlı bitirebilirsiniz.

Farklı Zeminlerde Yüksek Hassasiyet

MX Master 2S kablosuz mouse modelin 4000 DPI yüksek hassasiyeti ile cam, ahşap ve lake gibi farklı masalar üzerinde kullanabilirsiniz. Extra mousepad kullanmaya gerek kalmadan en iyi sonuca ulaşırsınız.

3 Dakika Bir Gün Yeter!

Logitech MX Master 2S, tüm gün kullanmak için gereken enerjiyi sadece 3 dakikada doldurabilir. Hızlı dolum ve uzun ömürlü pil ile kısa sürede kullanıma hazır olur.

70 Güne Varan Kullanım

Yeniden şarj edilebilir bir model olan MX Master 2S, harici pil kullanım zorunluluğunu ortadan kaldırır. Temiz enerji kullanarak USB ile doldurulabilir olan ürün, tam kapasiteli dolum ile yaklaşık 70 gün aralıksız hizmet eder.

Hızlı Kaydırma Özelliği

Daha fazla hassasiyet ve hız istiyorsanız Logitech Options™ yazılımı ile mouse modelini kişiselleştirebilirsiniz. Uzun belgelerde hızlı kaydırma ve başparmak tekerleği ile yanlara kaydırma özelliği çalışırken size avantaj sağlar.

Çoklu Bağlantı Kurabilir

Model ürünle beraber gelen Logitech Unifying Alıcı ve Bluetooth® Smart kablosuz teknolojisi ile cihazlara bağlanabilir. Aynı zamanda bağlantı seçeneklerini birden fazla cihaza yönlendirebilir, böylelikle hızlı seçim değiştirebilirsiniz.

Kompakt ve Ergonomik Tasarım

MX Master 2S, ele tam uyum sağlayan ergonomik tasarımı ile uzun kullanım sürelerinde ağrı oluşma ihtimalini düşürür. Konforlu tasarımı ve kompakt yapısı ile vazgeçilmez donanımınız olur. Tekerlek ve düğme ideal alanlara konumlandırıldığı için her daim hakimiyet sizde, hassasiyet zirvede olur.

Özellikler

  • Ürün: Optik, sağ el mouse
  • Bağlantı: Kablosuz
  • Şarj: USB kablo, tam dolum 70 gün, günlük kullanım için 3 dakikada dolum
  • Buton: 7
  • DPI: 4000, Darkfield yüksek hassasiyetli izleme
  • Özellikler: Çoklu bağlanabilirlik, kolay geçiş, Logitech Options™ yazılımı ile kişiselleştirilebilir, hızlı kaydırma, Logitech Flow (üç ekranda kullanım)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.