Popmundo 6 Aylık VIP Süresi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

WESHOP SANAL MAĞAZACILIK İNŞAAT VE VİNÇ SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ.-139175

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

6 Aylık VIP Artıları ile Daha Özel Deneyim

Popmundo 6 Aylık VIP süresi ile normal oyunculara sunulmayan ayrıcalıkları 6 ay boyunca deneyimleyebilirsiniz. Karakter, aile bağları, sanatçı özellikleri, politika kulvarı, telefon alanlarında daha esnek fırsatlar elde edebilirsiniz. Sanatçıyla alakalı raporlara her an ulaşabilir, diğer sanatçıların ziyaretçi defterini imzalayabilir ve verileri, detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. VIP oyunculara para transferi yapabilir, VIP oyuncularla evlenebilir ve üvey ebeveynlik yapabilirsiniz. Beğendiğiniz sanatçılara, mekanlara ve şarkılara yer imi koyarak bu bölgeye daha kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. VIP üyeliğe özel not defterine sahip olarak kendi notlarınızı tutabilirsiniz. Tema, başlangıç sayfası, reklam ve uyarı tercihlerinizi, dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. 

Nasıl Yüklenir?

Popmundo.com sitesine gidin. Üyelik girişi yaptıktan sonra üst tarafta yer alan kategoriden “Dükkan”ı seçin. Açılan sayfada “E-pin kodunu aktifleştir” linkine tıklayın. 

Nasıl Aktif Edilir?

Linke tıkladıktan sonra Popmundo Kredi veya VIP yükleme işleminiz tamamlanacaktır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.