Sepet 0

Microsoft 365 Personel - Bireysel Paket

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Diğer Satıcılar

DİĞER TEKLİFLER

Dijital ürünlerde, Mesafeli Satışlar Yönetmeliği’nin 15. maddesi uyarınca ürün iadesi ve iptali yapılamaz.

Ürün Model Adı
M365 PERSONAL ESD TR
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Ürün Etiket Adı
MİCROSOFT M365 PERSONAL ESD TR OYUN PİNLERİ
Marka
MICROSOFT
Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz soru sorulmamıştır.

Anlaşmalı olduğumuz bankalarla alışverişini kredi kartına taksit seçeneği ile hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsin.

Sepetini hemen oluşturup Alışveriş Kredisi seçeneği ile ödeme adımında taksitlendirebilir, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Pasaj’da ödeme kolaylığı sağlayan kredi kartı kampanyalarımızı kaçırmayın!

Campaign Img
%0 Faiz ile Alışveriş Burada!

7.500 TL’ye kadar olan alışverişinde 3 ay vade %0 faiz imkânı; 70.000 TL’ye kadar olan alışverişinde ise uygun faiz oranlarıyla 24 ay taksit seçenekleri seni bekliyor!

Devamı
Campaign Img
Turkcell Faturasıyla Ödeyen Kazanıyor

Pasaj alışverişinizi Turkcell faturanızla ödeyin, 250 TL'ye varan hediye kazanın!

Devamı

Dikkat edilmesi gerekenler
•İade edilecek ürünün orijinal kutusu bozulmamış olmalı, ürünlerde çizik veya herhangi bir hasar olmamalıdır. İade edilen ürün tüm yan ürün ve aksesuarlarıyla birlikte gönderilmelidir. Ürünlerin 14 günde iade koşullarına uygun bir şekilde iade edilmesi gerekmektedir.
•Büyük desili ürünlerde (Beyaz eşya, TV vb.) ambalajın teknik servis tarafından açılmadığı durumlar veya hasarlı ambalajlarda tutanak tutulmaması durumunda cayma hakkı geçerli değildir.
•İlgili yasa gereği faturasız iade ve değişim yapılamamaktadır.

İade yapılamayan ürünler:
•Dijital ürün kodlarında iade bulunmamaktadır. Elektronik ortamda anında iletilen hizmetler veya teslim edilen ürünlerde iade bulunmamaktadır.
•Kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ve kullanımla beraber sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünlerin iadesi/değişimi yapılamamaktadır. (Tüm Kişisel Bakım Ürünleri, Kulak içi /kulak üstü kulaklık, saat, akıllı bileklik vb.)

1

Ürünün teslim tarihinden itibaren
14 gün geçmediğine emin olun.

2

Pasaj üzerinde
“Siparişlerim” sekmesine girin

3

İade nedeninizi seçerek “İade Talebi OIuştur” butonuna tıklayın.

4

SMS ile gelecek
kargo kodunu
not alın.

5

Ürünü eksiksiz bir şekilde paketleyerek faturası ile birlikte Yurtiçi Kargo’ya 7 iş günü içinde teslim edin.

6

Ürün bize ulaştıktan sonra maksimum 5 gün içinde kontrol edilir, iade talebiniz onaylandığında paranız otomatik olarak bankanıza aktarılır.

Microsoft 365 Personel - Bireysel ile Ayrıcalıklı Olun!

Microsoft 365 Personel - Bireysel, akıllı bulut uygulamalarına erişimi olan, üretkenliği artıracak yardımcı yazılımlardan biridir. Microsoft, kurumsal firmalar kadar bireysel çalışma yürüten kullanıcılar için de özenli Office 365 planları oluşturur. İçerisinde ihtiyaç duyulan pek çok uygulama ve olanakların yer aldığı Microsoft 365 Personel - Bireysel paket de bunlardan birisi.

Özellikle bireysel olarak çalışma gerçekleştirecek olanlar için ideal seçim olan bu paketler sayesinde daha etkin programlı çalışmalar gerçekleştirilir. Uygulamaları ile kolaylıklar sunan Microsoft 365 paketlerini MAC işletim sistemi ve Windows işletim sistemi için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda Android ve iOS mobil cihazlarda da kullanıma uygun olan bu paketler ile ihtiyaç duyduğunuz her an çözümler ulaşabileceğiniz yerde olur.

Microsoft 365 Personel-Bireysel Paket Özellikleri Nelerdir?

Microsoft 365 paket içeriklerine göre farklı seçeneklere sahiptir. Her bir paketin ortak noktası ise çözüm sunan uygulamalara sahip olmasıdır. Microsoft 365 Personel - Bireysel paket de seçilebilecek alternatifler arasında yer alır. Bu paketin kullanıcıya sunduğu özellikler şu şekilde:

 • 1 kullanıcı ile sınırlıdır
 • Aynı anda en fazla 5 cihaz üzerinden kullanılabilir.
 • Bilgisayar, Mac cihazlarda kullanabileceği gibi Android ve İOS mobil cihazlarda da kullanılabilir.
 • Bulut depolamayı destekler.
 • Bulut depoda 1 TB'lik bir alan kullanıcılara sunulur.

Bu özelliklere sahip olan microsoft 365 Personel - Bireysel paket öncelikli olarak bireysel çalışma yapanlar için ideal alternatifler arasında yer alır. Özellikle bulut depolama özelliği dosya ve belgelere ulaşma konusunda önemli avantajlar oluşturur. Dijital ürün kodları olarak uzun zamandır kullanıma açık olan Office 365 uygulamaları sayesinde daha profesyonel ve planlı çalışmalar gerçekleştirmek mümkün.

Microsoft 365 Abonelikler Arasında Geçiş Yapılır mı?

Paket içeriklerine göre gereksinimlere en iyi şekilde cevap vermeye çalışan Microsoft 365 abonelikleri farklı seçeneklere sahiptir. Microsoft 365 Family, Microsoft 365 personel abonelikleri arasında geçiş yapma olanağı da kullanıcılara sunulur. Bunu yapmak için izlenecek adımlar şu şekildedir:

 • Abonelik için kullanılan Microsoft hesabından geçiş işlemleri gerçekleşir. Bunun için yeni geçiş yapılacak aboneliği satın almak gerekir.
 • Var olan abonelikten kalan kullanım süresi yeni geçiş yapılan aboneliğe eklenir
 • Elbette bu geçiş anında bazı özellikler eklenebilecek gibi çıkarılabilir de buna hazırlıklı olunmalıdır.
 • Paket başarılı olarak tanımlandığında yıllık paket süresi olan 12 ay sürecin üzerine eski paketten kalan zaman da eklenir ve toplam süre sonunda abonelik sonlanır.

Microsoft 365 Paketlerinde Dikkat Edilecek Nokta Nelerdir?

Microsoft 365 paket içerikleri her ne kadar etkili çalışmalar gerçekleştirmek konusunda büyük avantaj oluştursa da doğru paketle bu etki daha da katlanır. Office 365 Bireysel ve Aile paketlerinin ayrı ayrı seçenek olarak kullanıcılara sunulması hangi ürünü almak gerektiği sorusunu beraberinde getirebilir. Bu durumda hangi paketin doğru seçim olduğunu belirlemek için dikkat edilecek noktalar şu şekilde:

 • Kaç kişi kullanılacağına karar vermek. Buna göre aile paketi ya da bireysel, iş paketi, kurumsal paket seçeneklerinden hangisinin seçileceğini tespit etmek kolaylaşır.
 • Kaç aylık aboneliğe ihtiyaç duyulduğunun tespit edilmesi. Paketler aylık ya da 12 aylık olarak aboneliklere sahiptir. Böylece ne kadar süre kullanılacaksa ona uygun aboneliği seçmek daha doğru olur.
 • Paket içerikleri ayrıntısı ile incelenebilir. Bu sayede hangi uygulamalara ne kadarlık süreçte ihtiyaç duyulacağı daha iyi tespit edilebilir.

Microsoft 365 Abonelik Seçenekleri Nelerdir?

Microsoft Office 365 yazılım paketlerinde 1 aylık ve 12 aylık olarak abonelikler bulunur. Bu sayede ister aylık olarak kullanım sağlarken, ister yıllık olarak uygulamalara erişim imkanı elde edilir. Ayrıca Office 365 Bireysel ve Aile paketine ek olarak kurumsal olarak da ayrıcalıklı paket seçenekleri bulunur. Böylece profesyonel iş hayatında ya da bireysel olarak Office yazılımlarına erişme kolaylığı sağlanır.

Microsoft 365 İş paketleri arasında abonelik seçenekleri; Iş Temel, Iş Uygulamaları, Iş Standart ve Iş Ekstra olarak alternatiflere sahiptir. Her birisi farklı içeriklere sahip olan bu paketler sayesinde işleriniz aksamadan dilediğiniz yerden dosya ve belgelere ulaşma imkanı elde edilir. Esd-Microsoft 365 bireysel paket ve daha birçok Microsoft 365 aboneliklerini Turkcell Pasaj’da bulunan oyun pinleri ve üyelikler​ sayfasından inceleyebilirsiniz.

Microsoft 365 Paketlerinde Abonelik Farkı Nedir?

Microsoft 365 paket aboneliklerini kullanacak olanlar için ödeme adımında esneklikler bulunur. Aylık ve yıllık taahhütle ödeme seçenekleri kullanıcılara sunulur. Microsoft 365 İş için olan paketler(iş temel, iş uygulamaları, iş standart ve iş ekstra) aylık ve yıllık olarak abonelik seçeneklerinde sahiptir. Bu seçeneklerin özellikleri ise şu şekilde;

Aylık abonelik; bir aylık ödeme ile sahip olunan pakettir. Her ay sonunda paketin de yeniden satın alınması gerekir.

Yıllık abonelik; Bir yıllık geçerli olacak aboneliği kapsar. Bu paketleri alanlar tekrar ödeme güncellemesi yapmadan 12 ay süresince her ay otomatik olarak üyeliği devam eder.

Ancak Microsoft 365 kurumsal paketler için başlangıç adımında sadece yıllık abonelik seçeneği bulunur. Bu şekilde kurumsal paketleri tercih edenler yıllık abonelik oluşturarak diledikleri planı kullanmaya başlayabilirler.

Microsoft 365 Personel - Bireysel Paket Fiyat

Microsoft 365 bireysel fiyat aralığı olarak değişik fiyatlandırmaya sahiptir. Microsoft 365 bireysel paketleri personel paketi olarak da bilinir. Paket içeriği tek bir kullanıcının ihtiyaç duyabileceği uygulamaları içerisinde barındırır. Buna ek olarak Microsoft 365 aboneliklerinin her birinde geçerli olan bulut depolama ayrıcalığı kullanıcılara sunulur. Ayrıca paket içeriğinde yer alan OneDrive uygulaması ile bulut depolama alanına kolaylıkla dosya ve belge aktarımı yapabilir var olanları düzenleyebilirsiniz.

İş, okul ya da özel çalışma alanlarında kullanım için uygunluk oluşturur. İçeriğinde belge düzenlemeden, tablo oluşturmaya ve mail uygulamalarından video edit uygulamalarına kadar pek çok çalışma adımını gerçekleştirecek Office 365 paketleri ile kullanıcılara sunulur. Bu ayrıcalıklardan faydalanmak ve dilediğiniz her noktadan çalışmalarınızı takip edebilmek için Microsoft 365 Bireysel - Personel paketi ve diğer paket seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Turkcell Pasaj’da microsoft 365 bireysel satın al kısmından dilediğiniz pakete kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Microsoft 365 Nedir?

Office uygulamaları arasında en güncel ve güvenilir çözüm yardımcıları olan Microsoft 365 paketleri iş ve günlük çalışmalarda hedefe daha hızlı ve planlı çalışmaya olanak sunan akıllı bulut hizmetleridir.

Microsoft 365 Abonelik Süresi Sonlandığında Veriler Ne Olur?

Abonelik süresince oluşturulan belge, dosya, tablo ve daha pek çok verir abonelik sonlandırmadan önce kayıt altına alabilirsiniz. Abonelik sonlandıktan sonra hesap yetkilileri, 90 gün süresince hesapta yer alan verilere sınırlı şartlar dahilinde ulaşım sağlayabilir.

Microsoft 365 Personel - Bireysel Pakete Kaç Hesap Erişim Sağlayabilir?

Bu abonelik dahilinde yalnız 1 kullanıcının hesaba erişimi bulunabilir. Daha fazla kullanıcı aynı anda kullanabilmesi için kurumsal ya da iş paketleri tercih edilebilir.

Microsoft 365 Planlarının İsimlerinde Değişiklik Olduğunda Fiyat Farklı Olur Mu?

Plan içeriği değişmediği sürece, plan ismindeki değişiklik fiyatlara yansımaz. Farklı isim ve aynı fiyatlandırmayla hizmet sunmaya devam eder.

Microsoft 365 Planları Nasıl Kullanılmaya Başlanır?

Önceliklen microsoft hesabı oluşturulduğundan emin olunmalı. Uygulamalar ve ödeme adımları ile ilgili işlemler microsoft hesabından kontrol edilir. Microsoft hesabına sahip olan kullanıcıların uygun paketleri satın almaları ile aktif olarak uygulamaları indirerek kullanmaya başlamaları mümkündür.

Daha Fazla