Legends of Runeterra 6300 LoRa

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

LoRa ile Avantajlar Edinin

LoRa, Legends of Runeterra oyununda çeşitli itemleri satın almak için kullanılan oyun içi bir para birimidir. LoRa ile düşmanlarınıza karşı ciddi bir üstünlük kazanabileceğiniz ögelere sahip olabilir ve daha eğlenceli bir oyun deneyimini edinebilirsiniz. Legends of Runeterra 6300 LoRa ile “Board Kostümleri, Deste Paketleri, Başlangıç Paketi” ve oyun içi mağazada bulunan daha pek çok içeriği satın alabilirsiniz. En iyi deste ödüllerini kazanabilirsiniz ve avantajlı birçok desteye hemen sahip olabilirsiniz. Efsane LoR serüvenini mücadele ve galibiyet dolu bir macera hâline getirebilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

Kodu aktif hale getirmek için öncelikle oyunda sol tarafta yer alan “Mağaza” butonuna tıklayın. Yukarıda bulunan (+), sonrasında “Riot Point ve Kodlar” kısmına tıklayın. Satın almış olduğunuz e-pin kodunu girdikten sonra aktifleştirme işleminiz tamamlanacaktır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LEGENDS OF RUNETERRA 8400 LORA
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
RIOT
Henüz yorum yok