Black Desert 550 A-Coin

Henüz yorum yok Yorum Yaz

ALAZ FİNANSAL TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ-151947

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Black Desert 550 A-Coin

Black Desert Online’da oyun içi market alışverişlerinde İnci kullanılmaktadır. Black Desert Online’da oyun içi market alışverişlerini yapabilmek için Acoin satın alınması gerekmektedir. Satın alınan Acoin’ler, oyun içinde İnci’ye dönüştürülmektedir. Oyuna giriş yaptıktan sonra satın alınan Acoin’ler ile İnci Dükkanı sekmesinden İnci Kutusu satın almanız gerekmektedir. Acoin miktarına göre İnci Kutusu satın alabilirsiniz. Oyunda Acoin’ler ile sadece İnci satın alabilirsiniz.

Nasıl Aktive Ederim?

  • A-Coin kodları www.tr.playbackdesert.com’da geçerlidir. Üye girişi yaptıktan sonra “Mağaza” sekmesinin altındaki Acoin Yükle butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfada satın aldığınız acoin miktarını seçin.
  • Ödeme yöntemlerinden “Gamesatış” seçeneğine tıklayıp, İLERİ butonuna basın.
  • Açılan pencerede 16 haneli kodunuzu girip, TAMAM’a tıklayın ve işleminiz başarıyla tamamlanacaktır.
  • İyi eğlenceler.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
550 A-COİN
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
BLACK DESERT
Henüz yorum yok

Black Desert 550 A-Coin Fiyatları - Satın Al & Oyna

İlgi çekici konsepti ile oyunseverlerin dikkatini çekmeyi başaran Black Desert Online, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunları kategorisi içinde yer alır. Valencia ve Calpheon takımları arasında geçen mücadeleleri konu edinen bilgisayar oyununda temel hedef Kara Taş’ı elde etmektir. Karşılaşmalara katılan oyuncular karakterleri ve ekipmanları ile rakip takımı yenmeyi hedefler. Farklı yeteneklere sahip olan oyun karakterleri, oyuna özel para birimi olan İnci ile satın alınan ürünler ile daha güçlü hale gelir. Black Desert Online oyununda İnci satın alabilmek için A-Coin isimli pinler kullanılır. A-Coin pinleri sanal para miktarlarına göre birçok farklı çeşit ile sunulur. 550 A-Coin oyuncuların sıkça tercih ettiği pinler arasında yer alır. Oyuncular satın almak istedikleri oyun içeriklerine bağlı olarak farklı miktarda A-Coin içeren kodlar satın alır. Black Desert 550 A-Coin çeşitleri Turkcell Pasaj’da bulunur. Oyunu daha keyifli ve ilgi çekici hale getiren itemleri satın almak için Black Desert 550 A-Coin çeşitlerini tercih edebilir, kolay şekilde aktif ederek kodları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Black Desert 550 A-Coin Ne İşe Yarar?

Birçok çevrimiçi oyunda olduğu gibi Black Desert Online oyununda da karakterleri ve oyunu kişiselleştiren içerikler bulunur. Bu içerikler oyuna özel sanal paralar ile oyun mağazasından satın alınır. Popülerliği her geçen gün daha fazla artan Black Desert, oyun kodları ve üyelikler sayesinde son derece keyifli ve heyecanlı hale gelir. A-Coin oyun içinde doğrudan kullanılan bir pin değildir. Öncelikle satın aldığınız pinleri oyun içinde yer alan markette İnci birimine dönüştürmeniz gerekir. Paket halinde sunulan İnci birimleri envantere eklenerek çeşitli oyun içi ürünler satın almanıza olanak tanır. Oyun kahramanını ve efektleri kişiselleştiren teçhizatlar farklı işlevlere sahiptir. Ağırlık limiti, pazar geliri, seviye artışı hızlandırma, envanter slotu, depo slotu gibi avantajlar paketler halinde sanal mağazada yer alır. Altın zil, tecrübe puan artışı, karakter adı değişimi ve klan değişimi de Black Desert 550 A-Coin ile yapabilecekleriniz arasında sayılır.

Black Desert 550 A-Coin Nasıl Aktif Edilir?

Kostüm, aksesuar, dekorasyon ürünleri, at teçhizatı, gemi, vagon gibi çeşitli eşyalar satın almanıza olanak tanıyan A-Coin çeşitleri birkaç basit adım ile aktif edilir. Black Desert 220 A-Coin, 550 A-Coin, 55 A-Coin gibi birçok seçenek aynı adımlar takip edilerek kullanıma hazır hale gelir. Türkiye’de geçerli olan kodları kendi oyun hesabınıza giriş yaparak kullanabilirsiniz. Öncelikle kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz ile https://www.tr.playblackdesert.com/Main/Index adresine giriş yapın. Daha sonra çeşitli oyun içeriklerinin satışa sunulduğu ‘’Mağaza’’ sekmesine girin. Oyun mağazasında ‘’Acoin Yükle’’ butonuna tıkladıktan sonra satın aldığınız 550 A-Coin kodunu yazmalısınız. Kodu doğru girdiğinizden emin olduktan sonra ‘’Tamam’’ seçeneğini işaretleyerek pinlerin hesabınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Aktivasyon işlemini tamamladıktan sonra oyun pinlerini vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Black Desert 550 A-Coin Fiyatları

Black Desert A-Coin fiyatları içeriğe bağlı olarak değişiklik gösterir. Black Desert 110 A-Coin ile 550 A-Coin birbirinden farklı miktarda sanal para içerdiğinden fiyatları da farklı seçenekler ile sunulur. A-Coin satın alırken güvenli mecraları tercih etmek oldukça önemlidir. Turkcell Pasaj’da ayrıcalıklar ile sunulan Black Desert 550 A-Coin çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 550 A-Coin fiyatlarını detaylı biçimde inceleyerek bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanları vakit kaybetmeden sipariş edebilirsiniz. Oyun heyecanını bir adım öteye taşıyan oyun pinleri, kahramanınızı geliştirmenize olanak tanır. Black Desert A-Coin çeşitlerine ve diğer sanal oyun paralarına Turkcell Pasaj’dan ulaşabilir, kendiniz ve sevdikleriniz için sipariş edebilirsiniz.

Daha Fazla